⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺زهرا خادمی

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

زهرا خادمی

کار عالی با ۱۵ دقیقه تاخیر در آپلود 

حذف ناباورانه شما خانوم خادمی عزیز ?

نقل قول از زهرا خادمی در 08/09/1399, 11:10 ب.ظ

سلام استاااد من دیگه دارم بخدا رد دادم دارم گریه میکنم. بار هشتمی شده که از دیشب کارو تا یه مرحله ای پیش میبرم بعد یهو فتوشاپ هنگ میکنه و لبتاب میپره ری استارت میشه همه کارامو باید باز از اول پیش ببرم ?

احتمالا وقتی تعداد لایه ها زیاد میشه اینطوری میکنه.. چون رم و هارد لبتابم پایینه بهش فشار میاد ?

ولی خواهشا راهنماییم کنید باید چکار کنم دارم از غصه دق میکنم خب یکساعتم کمتر فرصت دارمممم کارمو بفرستم :((((

یک اسکرین از ایمیج سایز دایکیومنتی که روش کار میکردین بدین 

نقل قول از نبی سروی در 09/09/1399, 3:28 ق.ظ
نقل قول از زهرا خادمی در 08/09/1399, 11:10 ب.ظ

سلام استاااد من دیگه دارم بخدا رد دادم دارم گریه میکنم. بار هشتمی شده که از دیشب کارو تا یه مرحله ای پیش میبرم بعد یهو فتوشاپ هنگ میکنه و لبتاب میپره ری استارت میشه همه کارامو باید باز از اول پیش ببرم ?

احتمالا وقتی تعداد لایه ها زیاد میشه اینطوری میکنه.. چون رم و هارد لبتابم پایینه بهش فشار میاد ?

ولی خواهشا راهنماییم کنید باید چکار کنم دارم از غصه دق میکنم خب یکساعتم کمتر فرصت دارمممم کارمو بفرستم :((((

یک اسکرین از ایمیج سایز دایکیومنتی که روش کار میکردین بدین 

بفرمایید استاد 

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.
نقل قول از نبی سروی در 09/09/1399, 3:26 ق.ظ

کار عالی با ۱۵ دقیقه تاخیر در آپلود 

حذف ناباورانه شما خانوم خادمی عزیز ?

بسییی ناراحتم من :(((((( 

من دقیقا ساعت دوازده که متوجه شدم سایت نمیپذیره، ازش عکس گرفم ببینید 🙁

و ببینید میگفتم هنگ میکنه ازین هم عکس گرفتم 🙁

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

سلام خانوم خادمی

بنده نمیگم شما از قصد دیر فرستادین ولی  کمپآپ یه کمپ هست و کمپ به قواعدش زنده ست .? 

امیدوارم در فرصت های دیگه کنارتون باشیم .?

نقل قول از زهرا خادمی در 09/09/1399, 9:48 ق.ظ

بفرمایید استاد 

سایز دایکیومنت تون اونقدر ها حجیم نبوده 

و لپ تاپی هم که ویندوز 10 میخوره نباید لپ تاپ خیلی ضعیفی باشه برای فتوشاپ 

پیشنهاد میکنم ویندوزتون رو عوض کنین ( احتمالا جاهای دیگه هم با این ویندوز مشکلاتی داشته باشین) 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???