⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺زهره رحیمی

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

زهره رحیمی

پست اول فصل چهارم  آپدیت شد ؛ مطالعه کنین و ویدیو ش رو مشاهده کنین مشکل تون حل میشه❤?

هدف این فصل به چالش کشیدن آنالیز و کاربردی کردن سواد فتوشاپی تون بوده و دنبال اثر با کیفیت نبودیم. 

سلام وقتتون بخیر 

فایل های اصلی استفاده شده

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

ی تمرین هم با مه انجام دادم 

فایل های آپلود شده:

با مه بهتره ولی رقیق تر 

ایده 20 

تصویر اصلی 18 

تصویر سنگ 8 

کامپوزیت نهایی 10 

تست کنین - بریزین بهم - هی لایه بیارین - هی تصویر بیارین . با یکی دو تا لایه کامپوزیت در نمیاد . 

سلام ممنون

در ادامه تلاش ها 

البته که مه رو هم با کامپوزیت ایجاد کردم فایل سورسش رو این سری فرستادم

فایل های آپلود شده:

حالا شد ??

این سایز و نسبتی که دارین کار اصلی رو ارسال میکنین ؛ اون اصلی که میخواین تحویل بدین نیست که احیانا ؟ 

نه سایزا بزرگتر بودن چون ارور سایز داد بهم همه رو سایزشون رو کم کردم که بتونم اینجا ارسال کنم و نخوام لینک بدم بهتون

الان فقط فایل تمرین نهایی رو با سایز بیشتر ارسال کنم؟؟

بسیار عالی 

سایز اصلی بدین بعد از اتمام اصلاحات 

در حدی که 3 مگ بیشتر نشه و بشه اینجا آپلودش کنین 

همچنین نسبت کار باید عمودی باشه یا نهایتن مربعی 

نسبت این عکس اوکیه؟

فایل های آپلود شده:

نه خانوم مهندس 

فکر میکنم واضح گفتم ?

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???