⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺زهره رحیمی

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

زهره رحیمی

??

سلام وقتتون بخیر .خسته نباشید اینم تمرین من برای ورکشاپ سوم. 

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

خسته نباشین خانوم رحیمی 

آسمون و ساخنمون عالی ان 

روی نمایش درخت های بک گراند به این حالت تجدید نظر کنین 

خط استروک زیر ساختمون وقت میاد دیگه اون بوته های زیری معنی نمیدن . نگار درخت های دنیای مخوف زیر زمینی رو نمایش دادین !?

فکر میکنم کار رو باید از پایین  کراپ کنین و بهبالاش کراپ اضافه کنین . 

سلام ممنونم  از راهنماییتون

تغییراتی که پیشنهاد دادید رو اعمال کردم.

یعنی بک گراند درختارو واقعی تر نشون بدم؟

درختای خوفناک رو از اون لحاظ که مثلا این ساختمون پشت این درخت هاست گذاشته بودم :_C

فایل های آپلود شده:

خیلی بهتر شد 

حال و هوای درخت های بک گراند : 

من وقتی درختارو اضافه میکنم و مرج بعد اینکه به اون لایه هیو میدم به کل کارم انگار دادم تو تمرین قبلی درست بود الان اینجوری هر کار میکنم درست نمیشه که فقط لایه درختا بگیرن

سلام وقتتون بخیر سعی کردم درختارو به مدلی که ارسال کردید نزدیک کنم ولی تصور خودم اینه که تو عکس اصلی هم خوب درختا به همین صورت هست

ممنون از نظراتتون

فایل های آپلود شده:

خسته ناشین خانوم رحیمی ?

سوالات تون رو با اشتراک اسکرین از فتوشاپ بپرسین ?

من تونستم این مرحله رو قبول شم یا نه/.؟

و درباره سوالا

توی تصویر اول میخوام به اون لایه درختای سمت چپ برای مثال هیو/سچوریشن بدم وقتی میزارم کل تصویر هیو میگیره 

فایل های آپلود شده:

بله صعود کردین ? ( در غیر این صورت اعلام میشه )

در مورد سوال تون : 

انصافا آموزش ها رو   کامل میبینین ؟! ? کلیپینگ مسک باید بکنین .

شیطونه میگه صعودتون رو مشروط کنم???

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???