⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺سعید محمودی نژاد

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

سعید محمودی نژاد

سلام استاد حالتون خوبه من خیلی کند میرم جلو نمیدونم به خاطر اینه که پیش زمینه ای از فتوشاپ ندارم هست دلیلش شما خیلی راحت با ابزار کار میکنین ولی ما داغون میشیشم ?? این سه جلسه ورکشاپ هم که با تاخیر آپلود شد غافلگیری بود من فکر نمیکردم اضافه بشه روی تایمی که داشتم حساب کرده بودم که یهو سه جلسه اومد بالا راستی اون فایل اولی که وکتور شیپ ها هستن که با فرمت CSH نشون میده رو چطور باید استفاده کرد من توی فتوشاپ پیداشون نکردم و همین طور کاربردشون رو نمیدونستم ممنون میشم توضیح بدین در مورد کاربردشون

من از سطح کاری خودم راضی نیستم  همچنان ?? و توی لایه بندی خیلی اذیت میشم که نمیدونم اینم طبیعیه یا نه راهکارش چیه که بهتر درک بشه این موضوع

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.
نقل قول از سعید محمودی نژاد در 07/09/1399, 8:57 ب.ظ

سلام استاد حالتون خوبه من خیلی کند میرم جلو نمیدونم به خاطر اینه که پیش زمینه ای از فتوشاپ ندارم هست دلیلش شما خیلی راحت با ابزار کار میکنین ولی ما داغون میشیشم ?? این سه جلسه ورکشاپ هم که با تاخیر آپلود شد غافلگیری بود من فکر نمیکردم اضافه بشه روی تایمی که داشتم حساب کرده بودم که یهو سه جلسه اومد بالا راستی اون فایل اولی که وکتور شیپ ها هستن که با فرمت CSH نشون میده رو چطور باید استفاده کرد من توی فتوشاپ پیداشون نکردم و همین طور کاربردشون رو نمیدونستم ممنون میشم توضیح بدین در مورد کاربردشون

من از سطح کاری خودم راضی نیستم  همچنان ?? و توی لایه بندی خیلی اذیت میشم که نمیدونم اینم طبیعیه یا نه راهکارش چیه که بهتر درک بشه این موضوع

اینم فایل اولیه بدون کار کردن با فتوشاپ

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

سلام جناب محمودی نژاد 

چیزی که نداشتن ش ما رو اذیت میکنه مهارت نیست ؛ اعتماد به نفس هست ? 

به نظر بنده خوب جلو اومدین واین کار آخر تون هم تا اینجا عالی عالی بوده . 
این کار شما فقط پرداخت نهایی کم داره - یعنی قسمت آخر ورکشاپ- که میشه کار با براش ها و استروک دادن و ... یخورده بازی کنین با فتوشاپ - فکر نکنین که اگه الان فلان چیز روعوض کنین خراب میشه یا نه - انجامش بدین فقط - اگه خراب شد کنترل زد ?
( البته با اضافه شدن 3 قسمت ورکشاپ تایم تحویل یک روز افزایش پیدا کرد ) 

تسلط به لایه ها کم کم حاصل میشه و حسو  حال  الان شما کامل منطقی هست . یه روزی میرسه که توی این لایه ها شیرجه میزنین و پروانه میرین ? 

در مورد ایمپورت شیپ ها توی آموزش گفته شد از کجا ایمپورت میشن 

نقل قول از نبی سروی در 08/09/1399, 0:14 ق.ظ

سلام جناب محمودی نژاد 

چیزی که نداشتن ش ما رو اذیت میکنه مهارت نیست ؛ اعتماد به نفس هست ? 

به نظر بنده خوب جلو اومدین واین کار آخر تون هم تا اینجا عالی عالی بوده . 
این کار شما فقط پرداخت نهایی کم داره - یعنی قسمت آخر ورکشاپ- که میشیه کار با براش ها و استروک دادن و ... یخورده بازی کنین با فتوشاپ - فکر نکنین که اگه الان فلان چیز روعوض کنین خراب میشه یا نه - انجامش بدین فقط - اگه خراب شد کنترل زد ?
( البته با اضافه شدن 3 قسمت ورکشاپ تایم تحویل یک روز افزایش پیدا کرد ) 

تسلط به لایه ها کم کم حاصل میشه و حسو  حال  الان شما کامل منطقی هست . یه روزی میرسه که توی این لایه ها شیرجه میزنین و پروانه میرین ? 

در مورد ایمپورت شیپ ها توی آموزش گفته شد از کجا ایمپورت میشن 

ممنون از این همه انرژی مثبت که دادین ❤❤ باید برم دوباره از نو ببینم آموزش رو شیپ ها رو ندیدم چرا بازم ممنون

منتظر تکمیل نهایی کارتون هستم ?

سلام جناب محمودی نژاد ?

به علات عدم ارسال  آپدیت ؛ صعود مشروط 

نقل قول از نبی سروی در 08/09/1399, 6:16 ب.ظ

منتظر تکمیل نهایی کارتون هستم ?

استاد سلام تو کامنت قبلی نفرموده بودین که کارم رو اصلاح کنم این نهایی کارم بود که ارسال کرده بودم اگه ایراد داشت میفرمودین تا انجام بدم ?

این جمله رو احتمالا جا انداختین : 

این کار شما فقط پرداخت نهایی کم داره - یعنی قسمت آخر ورکشاپ- که میشه کار با براش ها و استروک دادن و ... یخورده بازی کنین با فتوشاپ -

نقل قول از نبی سروی در 11/09/1399, 3:09 ب.ظ

این جمله رو احتمالا جا انداختین : 

این کار شما فقط پرداخت نهایی کم داره - یعنی قسمت آخر ورکشاپ- که میشه کار با براش ها و استروک دادن و ... یخورده بازی کنین با فتوشاپ -

بله استاد من چشمام معیوبه دفعه بعد برام ❌❌❌❌❌❌❌?? از اینا بذارین تا دقت کنم ? وقتی کامنت دادم متوجه شدم  که بله اشاره شده بوده کاش سایت یه نوتیفیکیشن داشت دیدین بعضی سایت ها اینجوری ان ولی بازم ممنون از نظر مثبتتون

نقل قول از سعید محمودی نژاد در 11/09/1399, 3:39 ب.ظ

بله استاد من چشمام معیوبه دفعه بعد برام ❌❌❌❌❌❌❌?? از اینا بذارین تا دقت کنم ? وقتی کامنت دادم متوجه شدم  که بله اشاره شده بوده کاش سایت یه نوتیفیکیشن داشت دیدین بعضی سایت ها اینجوری ان ولی بازم ممنون از نظر مثبتتون

سلام جناب محمودی نژاد سایت نوتفیکیشن داره اگر توی پروفایلتون ایمیل رو وارد کنید و توی موضوعی که میخواید  از پایین سایت اشتراک در این موضوع رو بزنید براتون ایمیل میفرسته البته اگر منظورتون همین مدل نوتفیکیشن باشه

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???