⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺سعید محمودی نژاد

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

سعید محمودی نژاد

سلام جناب محمودی نژاد ? 

بنده متوجه استفاده ی شما از تکنیک هایا فصل 5 نشدم - میشه توضیح بدین ؟?

نقل قول از نبی سروی در 02/10/1399, 0:24 ق.ظ

سلام جناب محمودی نژاد ? 

بنده متوجه استفاده ی شما از تکنیک هایا فصل 5 نشدم - میشه توضیح بدین ؟?

سلام استاد

من بیشتر بلندینگ ها رو روی ساختمان انجام دادم و تکسچر ها رو به بدنه ها اعمال کردم برای تصویر هم خاستم بلندینگ انجام بدم مثلا روی سقف خاستم برف بذارم خوب در نیومد یا توی برف ها سنگ خاستم کار کنم با تصویرم مچ نمیشدن

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

سلام عزیز 

قطعا چالش ما همین مچ نشدن هست . وقتی شما میرین تصاویر رو با هم ترکیب کنین قطعا به مشکلاتی میخورین که حل کردن شون میشه جواز رفتن به فصل بعد . 

اثر جدیدتون قطعا بهتر شده و به هدف ما نزدیک تر هست . منتهی مراتب با توجه به قواعد زمانی که خودتون بهتر در جریان هستین با شما باید خداحافظی کنیم .

?

نقل قول از نبی سروی در 02/10/1399, 4:51 ب.ظ

سلام عزیز 

قطعا چالش ما همین مچ نشدن هست . وقتی شما میرین تصاویر رو با هم ترکیب کنین قطعا به مشکلاتی میخورین که حل کردن شون میشه جواز رفتن به فصل بعد . 

اثر جدیدتون قطعا بهتر شده و به هدف ما نزدیک تر هست . منتهی مراتب با توجه به قواعد زمانی که خودتون بهتر در جریان هستین با شما باید خداحافظی کنیم .

?

ممنون از زحمات شما استاد من یک روز با تاخیر متوجه شدم با توجه به فصل های جدید که قرار میگرفت تمرکز از روی فصل 5 برداشته شده بود خیلی چیزها یاد گرفتم ❤❤

? از همراهی با شما خوشحال شدم 

امیدوارم در فضاهای دیگه بتونیم باز کنارتون باشیم .

جمع بندی فصل 5 رو حتما مشاهده کنین ?

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???