⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺طاهره رحمانی

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

طاهره رحمانی

نقل قول از طاهره رحمانی در 30/08/1399, 7:49 ب.ظ

سلام استاد وقت به خیر

تمرین فصل دوم

استاد با اجازه تون من قسمتی از سایت را دریا در نظر گرفتم درحالیکه در عکس خودش دریا نبود منتها میخواستم تکسچر دریا هم داشته باشم تو کار

?

سلام چقدر توی این تصویر رنگ هایی که به کار بردین به دل میشینه و آرامش بخشن ??

فقط یه چیزی برام سوال شد، این سایز کار اکیه؟ چرا من نمیدونم دقیقا چه سایز تصویری درسته و در چه صورت غلطه 🙁

نقل قول از زهرا خادمی در 06/09/1399, 2:14 ب.ظ
نقل قول از طاهره رحمانی در 30/08/1399, 7:49 ب.ظ

سلام استاد وقت به خیر

تمرین فصل دوم

استاد با اجازه تون من قسمتی از سایت را دریا در نظر گرفتم درحالیکه در عکس خودش دریا نبود منتها میخواستم تکسچر دریا هم داشته باشم تو کار

?

سلام چقدر توی این تصویر رنگ هایی که به کار بردین به دل میشینه و آرامش بخشن ??

فقط یه چیزی برام سوال شد، این سایز کار اکیه؟ چرا من نمیدونم دقیقا چه سایز تصویری درسته و در چه صورت غلطه ?

مرسی عزیزم

من سایز رو یادم نمیاد منتها کیفیتش رو در فتوشاپ چک کرده بودم و اوکی بود

سلام استاد وقتتون بخیر باشه و خسته نباشید

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

منبع کار قبلیم این عکس از این پروژه بود

فایل های آپلود شده:

ازتون یک سوال داشتم قسمت فیلتر فتوشاپ من ارور میده  باز نمیکنه

قسمت فیلتر گالری

جمله ی ارور هم اینه

no more virtual tiles can be allocated

میشه راهنماییم کنید از چیه؟؟

خسته نباشین خانوم طاهری? 

تا اینجا کار خوبی شده 

فقط انگار آسمون رو یه نفر کار کرده و لنداسکیپ رو یه نفر دیگه ! منظور اینکه یا لنداسکیپ رو فام و تخت کنین و از این شلوغی و براش کاری این طوری دربیارین یا اینکعه آسمون رو هم توی همین مایه ها ببرین 

در مورد خطایی که فرمودین برمیگرده به استرچ دیسک تون . ( قسمت اول توضیح داده شده که چطور این آیتم رو افزایش بدین ) 

نقل قول از نبی سروی در 08/09/1399, 5:55 ب.ظ

خسته نباشین خانوم طاهری? 

تا اینجا کار خوبی شده 

فقط انگار آسمون رو یه نفر کار کرده و لنداسکیپ رو یه نفر دیگه ! منظور اینکه یا لنداسکیپ رو فام و تخت کنین و از این شلوغی و براش کاری این طوری دربیارین یا اینکعه آسمون رو هم توی همین مایه ها ببرین 

در مورد خطایی که فرمودین برمیگرده به استرچ دیسک تون . ( قسمت اول توضیح داده شده که چطور این آیتم رو افزایش بدین ) 

چشم حتما

اها مرسی

استاد اسمان رو کار کردم روش

فایل های آپلود شده:

تمام

نقل قول از نبی سروی در 09/09/1399, 2:24 ق.ظ

تمام

???

سلام استاد وقتتون بخیر

خسته نباشید

میگم که پسورد فیلم هارو باید از کجا بیاریم؟؟

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???