⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺علی عظیمی

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

علی عظیمی

سلام مجدد..بعد از ارسال فایل در زمان قانونی 90دقیقه ، یه حرکتی بین دو نیمه ی اِکستراتایم به ذهنم رسید ، ولی اینو بعد از اِکستراتایم زدم و ارسال کردم امیدوارم کارت قرمز نگیرم??

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

اسنایپر آخه ؟ ??? راضی به زحمت نبودیم والا ?

خسته نباشین ??

ممنون ??..راستش فایل اصلی تمرین رو فرستادم و بعدش این به ذهنم رسید گفتم شاید جالب بشه..
و اینکه یه لحظه حس کردم تمرین اصلی رو ندیدین فقط اسنایپو دیدین??

نه اوکی ه دیدم اصلی رو 

اسنایپر رو که بعد از زمان قانونی فرستایدن 

سلام جناب سروی خسته نباشید..
ماشین آی دی من خدمت شما

6F96DAAA3D7E-955

سلام جناب عظیمی ?

لایسنس خدمت شما  :

5870A1974D6C4FB2EB1E0B66726317B1E89E6D11929A1CCE35454A07254DD68D

جناب سروی عذر میخوام من موقعی که خواستم ماشین آی دی رو بگیرم و خدمتتون ارسال کنم فایل رو باز کردم مشکلی نبود
ولی الان خواستم فایل رو باز کنم تا لایسنس وارد کنم این ارور ظاهر شد
و این رو هم با اینترنت وصل و هم اینترنت قطع امتحان کردم ولی باز هم ارور میده ..شما میدونین مشکل از کجاست؟ چون یکی از دوستان من هم همین مشکل رو داشتن منتهی لایسنس نگرفته بودن و روی یک سیستم دیگری امتحان کردند ولی من لایسنس دریافت کردم

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

چطوری حل شد ؟

نمیدونم ری استارت کردم سیستم رو درست شد

??

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???