⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺علی عظیمی

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

علی عظیمی

سلام جناب سروی وقتتون بخیر
نظرتون رو درمورد تمرین این فصل بفرمایید ممنون میشم

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

سلام جناب سروی.. وقتتون بخیر امیدوارم حالتون خوب باشه 
انشالله مشکل سایت زودتر برطرف بشه
من فایل تمرین رو دوباره ارسال میکنم 

فایل های آپلود شده:

سلام جناب سروی انشالله که همیشه سلامت باشید
خواستم ببینم بنده حذف شدم آیا؟ چون تاحالا انقد بهم بی توجهی نشده بود تو کمپاپ???
حس کردم شاید حذف شدم که کارم رو ندیدین و جوابی نگرفتم

کار خوبی شده جناب عظیمی 

ول هدف این فصل گرفتن اثر باکیفیت از شما نبوده 

قسمت آخری که منتشر شده رو مشاهده کنین متوجه جریان میشین .

البته که اثر شما جز خوب های این فصل هست اگه میخواستیم انتخاب کنیم 

جناب سروی سلام وقت بخیر
امیدوارم که حالتون خوب باشه
بابت تاخیر عذر میخوام بخاطر مشکلات اینترنتی بود ، شرمنده 

فایل های آپلود شده:

سلام جناب عظیمی ? 

همون طور که میدونین و قبلا هم با دوستان دیگه برخورد شده ؛ اونجا اگه موشک هم خورده باشه برای بنده فرقی نمیکنه? 

منتها اثر شما پتانسیل B  شدن و تحویل فرد اشب رو داره . 

تاپیک های دیگه رو چک کنین و از نقد آثار دیگه استفاده کنین و کارتون رو پخته تر کنین 

بنده احتمالا فردا فرصت کرکسیون نداشت هباشم که کمک تون کنم . 

نقل قول از نبی سروی در 02/10/1399, 1:03 ق.ظ

سلام جناب عظیمی ? 

همون طور که میدونین و قبلا هم با دوستان دیگه برخورد شده ؛ اونجا اگه موشک هم خورده باشه برای بنده فرقی نمیکنه? 

منتها اثر شما پتانسیل B  شدن و تحویل فرد اشب رو داره . 

تاپیک های دیگه رو چک کنین و از نقد آثار دیگه استفاده کنین و کارتون رو پخته تر کنین 

بنده احتمالا فردا فرصت کرکسیون نداشت هباشم که کمک تون کنم . 

سلام مهندس وقتتون بخیر ببخشید اینجا پیام میدم به پشتیبانی تلگرام و ادمین اینستاگرام پیام دادم جواب ندادن گفتم به خودتون بگم... نزدیک ۱:۱۵ دقیقه هست هرچی میخوام فایل اریال کنم ارور میده و دیگه وارد صفحه اخر تاپیکمم نمیشه  هم با سیستم چک کردم هم با گوشی با هر دو حالت اررور میده و فقط هم وارد صفحه اخر تاپیکم نمیشه 

فایل های آپلود شده:

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???