⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺فاطمه کلانتر

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

فاطمه کلانتر

12

فاطمه کلانتر

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

سلام خانوم کلانتر وقت تون به خیر باشه ?

استوری دوم کفایت میکرد - به کمپآپ فوتوارک خوش اومدین . 

سلام، وقتتون بخیر? ممنون که انقد خوب آموزش میدین. این هم کار من...

خانم فرشید موسوی. معمار انگلیسی و ایرانی تبار

فایل های آپلود شده:

سلام خانوم کلانتر خسته نباشید 

همه چیز عالیه فقط تصویر کوچیک هست . سرچ کردن سورس های با کیفیت از خواسته های این ورکشاپ هست .?

اینا چطوره؟

فایل های آپلود شده:

سلام خانوم کلانتر ? 

با نمره 12.5 پاس میشین.?

سلام. ای بابا...☹

آخه از کجا باید سورس با کیفیت پیدا کنیم؟? چی باید سرچ کنم دقیقا؟

سرچ کنین چطور تصویر با کیفیت سرچ کنیم☺ ( توی ویدئوی رفع اشکال فصل اول گفته میشه این مسئله ) 

البته شمشا مشکل کیفیت نداشت کارتون - بک گراند کارتون اوکی نیست. 

سلام اقای سروی.

من چون گفتین کیفیت عکسم سری اول اوکی نیست و بلد نبودم چجوری عکس با کیفیت گیر بیارم گزینه هایی که داشتم واسه انتخاب عکس خیلی محدود بودن واسه همین شاید بک گراند زیاد خوب نباشه...

هرچند متوجه اینکه میگین به پاسخ تاپیک توجه نکردم نمیشم! اثر رو هم که یه دور سع کردم اصلاح کنم و فرستادم...

سلم خانوم کلانتر 

اون پیام رو بنده ااشتباهی اینجا گذاشتم و شامل حال شما نمیشد ? پاکش کردم?

12

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???