⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺فاطمه کلانتر

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

فاطمه کلانتر

12
نقل قول از Fatemeh kalantar در 27/08/1399, 5:37 ب.ظ

سلام. ای بابا...☹

آخه از کجا باید سورس با کیفیت پیدا کنیم؟? چی باید سرچ کنم دقیقا؟

میشه که از یک سری سایت ها استفاده کنی برای سرچ برای عکس های با کیفیت ولی در گوگل هم راه پیدا کردن عکس با کیفیت هست فی المثل میشه که به ابعاد عکس نگاه کرد به تعداد پیکسل ها و هم اینکه وقتی وارد فتوشاپ میشه ابعادش رو چک کنی . وقتی که عکس کوچک باشه لازم میشه بزرگش کنیم و این عکس رو تخریب میکنه

فاطمه شما کدوم دانشگاهی؟ یزد؟

سلام آقای سروی. نمیدونستم همشهریمون هستین...??

یه سوالی داشتم، چطوری اکسپورت اسکچاپ شما انقد سایزش بزرگ بود؟ من با اینکه تو آپشنش گذاشته بودم رو ماکسیموم ولی بازم اندازش کوچیک بود نسبت به کار شما

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.
نقل قول از طاهره رحمانی در 28/08/1399, 7:25 ب.ظ
نقل قول از Fatemeh kalantar در 27/08/1399, 5:37 ب.ظ

سلام. ای بابا...☹

آخه از کجا باید سورس با کیفیت پیدا کنیم؟? چی باید سرچ کنم دقیقا؟

میشه که از یک سری سایت ها استفاده کنی برای سرچ برای عکس های با کیفیت ولی در گوگل هم راه پیدا کردن عکس با کیفیت هست فی المثل میشه که به ابعاد عکس نگاه کرد به تعداد پیکسل ها و هم اینکه وقتی وارد فتوشاپ میشه ابعادش رو چک کنی . وقتی که عکس کوچک باشه لازم میشه بزرگش کنیم و این عکس رو تخریب میکنه

فاطمه شما کدوم دانشگاهی؟ یزد؟

سلام طاهره.مرسی عزیزم... آره من همون فاطمه کلانترم که میشناسی?

خیلی تلخ همشهری ها رو حذف کرد? کاش نمیفهمیدین??? 

به نظرم کارتون از پر کاری بد شده . 

یه لایه سفید با اوپسیتی 50 بدازین روی کل کار و جاده ساختمون اینا رو از روش مسک کنین . یجوری جزییات رو بکشین تا درخت ها تون شاخص تر بشن . 

در مورد اکسپورت با سایز بالا هم باید دستی عدد اکسپورت رو بالا ببرین . آموزش جامع اسکچآپ به صورت رایگان در وبسایت مون هست? (استاندارد?)

اوه?‍♀️??

ببینین خوب شد کارم؟

فایل های آپلود شده:

یا این...

فایل های آپلود شده:
نقل قول از Fatemeh kalantar در 30/08/1399, 2:23 ب.ظ

اوه?‍♀️??

ببینین خوب شد کارم؟

خیلی بهتر شد خسته نباشین?

سلام. یه سوال دارم...

چی میشه که تو اون کرکره سمت راست لایه ها رو که سلکت میکنم به جای طوسی، قرمز میشن؟ نمیدونم چیکار کردم که اینجوری شد. بعد هم دیگه انگار قفل میشه همه چی نمیشه کار کرد

مورد خاصی نیست

توی جمع بندی فصل دلیلش رو میگیم 

فعلا Q رو بزنین برگرده حالت قبل 

سلام خانوم کلانتر

تاپیک شما به دلیل عدم ارسال اثر فصل سوم قفل شد ?

12

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???