⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: دانلودهای کمپآپ فوتوآرکفصل هشتم

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

فصل هشتم

سلامی نو و تازه به همه دوستان،علی الخصوص به مهمدس سروی،سال نو همگی مبارک امیدوارم امروز هم سیزده به در به همگی خوش بگذره البته تو خونه ?

مهندس یه سر تاپیکا زدم بلا به دور،دیدم پاتون شکسته.امیدوارم هرچه زودتر سلامتی خودتونو به دست بیارید.

به قول خانم موسایی ، گفتم یه سر بزنم اینجا گرد و خاک نشینه?

اومدم سایت ببینم چه خبر، دیدم فوتوآرک ،مظلوم یه گوشه نشسته هیچکسم کاری به کارش نداره?

ممنون از شما خانون زارع زادگان ? 

سال نو شما هم مبارک باشه - فعلا که روی گچ پای ما گرد و خاک نشسته ?

نقل قول از نبی سروی در 13/01/1400, 12:26 ب.ظ

ممنون از شما خانون زارع زادگان ? 

سال نو شما هم مبارک باشه - فعلا که روی گچ پای ما گرد و خاک نشسته ?

ای بابا?ان شاءالله هرچه سریعتر به روال عادی برگردید.???

?

سلام مجدد مهندس روزتون بخیر.فعلا منتظر کمپاپ فتوآرک نباشیم؟ببخشید من اینقدر پیگیری میکنم قصدم فشار اوردن به شما نیست میدونم سرتون هم خیلی شلوغه و به خاطر شکستگی پاتون حدس زدم برنامخ عقب میافته ، گفتم بپرسم مطمئن شم و فقط میخوام یه برنامه برای خودم بریزم.??

سلام خانوم زارع زدگان ? 

بابت فوتوآرک نگران نباشین - هر ماه یک فصل جدید رو سعی میکنیم منتشر کنیم و روالش دیگه حذفی نیست . 

نقل قول از نبی سروی در 18/01/1400, 11:09 ق.ظ

سلام خانوم زارع زدگان ? 

بابت فوتوآرک نگران نباشین - هر ماه یک فصل جدید رو سعی میکنیم منتشر کنیم و روالش دیگه حذفی نیست . 

وای چه عااالی مرسی چقدر خوشحال شدم اینم از عیدی ما?‌ خیلی متشکرم ???

نقل قول از عاطفه زارع زادگان در 13/01/1400, 10:55 ق.ظ

سلامی نو و تازه به همه دوستان،علی الخصوص به مهمدس سروی،سال نو همگی مبارک امیدوارم امروز هم سیزده به در به همگی خوش بگذره البته تو خونه ?

مهندس یه سر تاپیکا زدم بلا به دور،دیدم پاتون شکسته.امیدوارم هرچه زودتر سلامتی خودتونو به دست بیارید.

به قول خانم موسایی ، گفتم یه سر بزنم اینجا گرد و خاک نشینه?

اومدم سایت ببینم چه خبر، دیدم فوتوآرک ،مظلوم یه گوشه نشسته هیچکسم کاری به کارش نداره?

خب خدا رو شکر من فک میکردم خودم تک و تنها خونه نشستم روز 13 بدر نگو شما هم خونه بودی? من امروز برای پست پروی یه کاری سر زدم فتوشاپ خوبه جای بعضی ابزارها یادم رفته بود?‍♀️?‍♀️?‍♀️اصن یه وضعی. یاد فتوارک افتادم یه آه کشیدم گفتم بیام یه سر بزنم اینجا. 

نقل قول از نبی سروی در 18/01/1400, 11:09 ق.ظ

سلام خانوم زارع زدگان ? 

خدا رو شکر نمردیم و این روز هم دیدیم که دیگه فتوارک حذفی نداره

قبلا این مسئله اطلاع داده شده بود : 

سلام خانوم زارع زادگان? 

هر فصل در یک ماه منتشر میشه  

یعنی فروردین 1400  اردیبهشت و خرداد 

تایمی کافی داده میشه تا کسی به خاطر ندیدن حذف نشه . 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???