⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: دانلودهای کمپآپ فوتوآرکفصل پنجم

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

فصل پنجم

سطح فصل پنجم رو چطور ارزیابی میکنین ؟
بد مثل فصل های قبلی0 Votes · 0,00%
خوب مثل فصل های قبلی4 Votes · 8,70%
عالی مثل فصل های قبلی29 Votes · 63,04%
این فوق العاده بود و بهتر از بقیه فصل ها !13 Votes · 28,26%
46 Participants

سلام جناب محمودی نژاد عزیز ? 

بنده گفتن به آقای منتظری که استوری کنن - نمیدونم یادشو نرفته یا شما استوری رو ندیدین 

ولی به هر صورت ملاک اصلی ما وبسایت هست ( بارها گفته شده کمپآپ یعنی در جریان کمپ بودن ) و بنده مدت ها پیش تاریخ انتشار فصل 5 رو اظلاع رسانی کردم و فکر میکنم طبق موقع ترین فصل مون بوده و اگه دوستانی جا بمونن .

این موزیک همونه که بچه ها وسط لایو گفتن فرانسوی ه? 

سلام وقت شما بخیر

عذر میخواهم من نمیتونم داخل صفحه مربوط به خودم پیام بزارم و حتی ویرایش کنم و نتونستم سورس های کار رو آپلود کنم

ویرایش : حل شد 

سلام دوستان خسته نباشین همگی ?

حجم محتوای جمع بندی فصل 5 بسیار زیاد هست و طبعتا باعث میشه فصل 6 رو با تاخیر شروع کنیم ولی زمانش رو نمیدونم و به به وقتی که جمع بندی فصل 5 میگیره بستگی داره ( نهایتنا تا جمعه اعلام میکنم زمان انتشار 6 رو )

حجم سوتی ها - اشتباهات - و در مجموع پند و اندرزی که میشه از این فصل گرفت بسیار بالاست در حدی که فکر میکنم این فصل حدااقل 2 ساعت آموزش داشته باشه همچنان ( در جمع بندی و نقد آثار ) که از محتوای خود فصل بیشتر هست.

حتما به دوستان حذف شده توصیه میکنم جمع بندی رو مشاهده کنین چون بسیار نکات مهم داره که همون نکات باعث حذف شدن شون شده .

احتمالا با این شرایط ویدئو های جمعی بندی هم تعویق داشته باشه و جمعه منتشر  بشه .

به نظر بنده اکثریت حذف ها  برمیگرده به اینکه دوستان زیادی در این 1 هفته ویدئوها رو مرور نکردن و واکسنی که تقدیم شون شد رو پس زدن ? در بعضی آثار اصلا الفبای من و هنرجو به هم نمخوره و درکی از اون مفهوم مشترک حاصل نشده که تلاش بنده این هست که در این جمع بندی فیکس کنم موارد رو که دیگه ملکه ذهن بشه .

یا حق ?

حل شد

نقل قول از نبی سروی در 02/10/1399, 10:26 ب.ظ

سلام دوستان خسته نباشین همگی ?

حجم محتوای جمع بندی فصل 5 بسیار زیاد هست و طبعتا باعث میشه فصل 6 رو با تاخیر شروع کنیم ولی زمانش رو نمیدونم و به به وقتی که جمع بندی فصل 5 میگیره بستگی داره ( نهایتنا تا جمعه اعلام میکنم زمان انتشار 6 رو )

حجم سوتی ها - اشتباهات - و در مجموع پند و اندرزی که میشه از این فصل گرفت بسیار بالاست در حدی که فکر میکنم این فصل حدااقل 2 ساعت آموزش داشته باشه همچنان ( در جمع بندی و نقد آثار ) که از محتوای خود فصل بیشتر هست.

حتما به دوستان حذف شده توصیه میکنم جمع بندی رو مشاهده کنین چون بسیار نکات مهم داره که همون نکات باعث حذف شدن شون شده .

احتمالا با این شرایط ویدئو های جمعی بندی هم تعویق داشته باشه و جمعه منتشر  بشه .

به نظر بنده اکثریت حذف ها  برمیگرده به اینکه دوستان زیادی در این 1 هفته ویدئوها رو مرور نکردن و واکسنی که تقدیم شون شد رو پس زدن ? در بعضی آثار اصلا الفبای من و هنرجو به هم نمخوره و درکی از اون مفهوم مشترک حاصل نشده که تلاش بنده این هست که در این جمع بندی فیکس کنم موارد رو که دیگه ملکه ذهن بشه .

یا حق ?

خدا قوت جناب مهندس. فقط مشخص هست مجموعا کمپاپ چند فصل داره؟! 

صحبت اولیه ما در فراخوان کمپاپ فوتوآرک 7 فصل بوده ولی به ناچار بنده محتوا رو رقیق کردم چون بسیاری  از هنرجوها نمیتونستن باهاش کنار بیان و در حال حاضر سیلابس به12 الی 14 فصل تبدیل شده . 

نقل قول از نبی سروی در 04/10/1399, 10:32 ق.ظ

صحبت اولیه ما در فراخوان کمپاپ فوتوآرک 7 فصل بوده ولی به ناچار بنده محتوا رو رقیق کردم چون بسیاری  از هنرجوها نمیتونستن باهاش کنار بیان و در حال حاضر سیلابس به12 الی 14 فصل تبدیل شده . 

سلام جناب سروی خیلی خوبه اینطوری مباحث فکر کنم دقیقتر میشه خیلی به نفع ما میشه و البته زحمت شما دو چندان میشه ممنون بابت زحماتتون . جمع بندی فصل 5 فردا منتشر میشه؟ 

مهندس مگه مهلت ارسال اثار فصل 5 تا اول صبح پنچ شنبه نبود پس چرا تایپیک بنده چهارشنبه قفل شده بود ؟؟؟

نقل قول از امیر میلاد در 04/10/1399, 5:25 ب.ظ

مهندس مگه مهلت ارسال اثار فصل 5 تا اول صبح پنچ شنبه نبود پس چرا تایپیک بنده چهارشنبه قفل شده بود ؟؟؟

ببخشید من جواب میدم ،

مهلت ارسال آثار سطح A  تا پایان روز دوشنبه ،

و سطح Bتا پایان روز سه شنبه بوده . 

تو همین تاپیک، اولین پیام، قسمت زمانبندی هم نوشتن.

سلام استاد سروی

درخواست بازبینی داشتم. ممنونم.

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???