⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: دانلودهای کمپآپ فوتوآرکفصل پنجم

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

فصل پنجم

سطح فصل پنجم رو چطور ارزیابی میکنین ؟
بد مثل فصل های قبلی0 Votes · 0,00%
خوب مثل فصل های قبلی4 Votes · 8,70%
عالی مثل فصل های قبلی29 Votes · 63,04%
این فوق العاده بود و بهتر از بقیه فصل ها !13 Votes · 28,26%
46 Participants
نقل قول از نبی سروی در 02/10/1399, 10:26 ب.ظ

سلام دوستان خسته نباشین همگی ?

حجم محتوای جمع بندی فصل 5 بسیار زیاد هست و طبعتا باعث میشه فصل 6 رو با تاخیر شروع کنیم ولی زمانش رو نمیدونم و به به وقتی که جمع بندی فصل 5 میگیره بستگی داره ( نهایتنا تا جمعه اعلام میکنم زمان انتشار 6 رو )

حجم سوتی ها - اشتباهات - و در مجموع پند و اندرزی که میشه از این فصل گرفت بسیار بالاست در حدی که فکر میکنم این فصل حدااقل 2 ساعت آموزش داشته باشه همچنان ( در جمع بندی و نقد آثار ) که از محتوای خود فصل بیشتر هست.

حتما به دوستان حذف شده توصیه میکنم جمع بندی رو مشاهده کنین چون بسیار نکات مهم داره که همون نکات باعث حذف شدن شون شده .

احتمالا با این شرایط ویدئو های جمعی بندی هم تعویق داشته باشه و جمعه منتشر  بشه .

به نظر بنده اکثریت حذف ها  برمیگرده به اینکه دوستان زیادی در این 1 هفته ویدئوها رو مرور نکردن و واکسنی که تقدیم شون شد رو پس زدن ? در بعضی آثار اصلا الفبای من و هنرجو به هم نمخوره و درکی از اون مفهوم مشترک حاصل نشده که تلاش بنده این هست که در این جمع بندی فیکس کنم موارد رو که دیگه ملکه ذهن بشه .

یا حق ?

سلام جناب مهندس شب شما بخیر
چه خوب که ما حذف شدگان هم می تونیم جمع بندی رو ببینیم، ممنون که این امکان وجود داره
سوالم این هست که ویدیوهای فصل های بعدی هم قابل دیدن هست برای ما؟

سلام به همگی ?

ویدئوهای جمع بندی خدمت شما :
http://dl.upsketchup.ir/UPsketchUP/CampUP/99.5/5-5.6.7.8.rar

( در صفحه ی اول هم گذاشته شد ) 

در مورد روال و تاریخ انتشار فصل بعدی تاپیکی اینجا زده شده و منتظر نظر شما دوستان هستیم:
https://upsketchup.ir/forum/topic/%d9%86%d8%b8%d8%b1%d8%b3%d9%86%d8%ac%db%8c-%d9%85%d9%87%d9%85%e2%80%8c%d9%88-%d8%b2%d9%86%da%af-%d8%ae%d8%b7%d8%b1/

نقل قول از هدی جورابلو در 05/10/1399, 8:14 ب.ظ

چه خوب که ما حذف شدگان هم می تونیم جمع بندی رو ببینیم، ممنون که این امکان وجود داره

خواهش میکنم ? خیر . 

سلاااام و درووووووووود بر مهندس سروی بزرگوار. دو نفر تو این دنیا هستن که شبانه روزشون بیشتر از 24 ساعت هست ولی به ما نمیگن یکیش شما هستید یکیش مهندس دارابی مازستا.این حجم از دانش و تلاش و پشتکار در 24 ساعت نمیگنجه . خدا قوت بده به هردوتون و اصلا خدا قوت بده به همه مون.

واقعا خسته نباشید هم خودتون هم تیم تون هم خانواده هاتون.??? چه جمع بندی عالی بود. ولی واقعیت اینه که من به شخصه تا الان از فتوشاپ نمیترسیدم ولی دقیقا در همین نقطه وحشت کردم? این تصور که انتظار شما از ما پله پله بیشتر میشه وما بایدنکات ریز رو در کارهامون لحاظ کنیم من و که به شدت میترسونه و بیشتر خودم رو به حذف نزدیک میبینم. بهتر بود اینقدر صادقانه از ترسم صحبت نمیکردم ولی دیگه گفتم دیگه

ممنون از شما خانوم موسایی عزیز? 

این ترس ها رو دوست داشته باشین ؛ ترس های منطقی منجر به تلاش و موفقیت هستن . 

نقل قول از نبی سروی در 05/10/1399, 9:33 ب.ظ
نقل قول از هدی جورابلو در 05/10/1399, 8:14 ب.ظ

خواهش میکنم ? خیر . 

سلام جناب سروی
ممنون از ویدیو جمع بندی، عالی بود?

?

سلام جناب سروی عزیز..متاسفانه من از کمپ حذف شدم و نمیخوام توجیح کنم که به بخاطر مشکلات و مشغله وگرفتاری و این چیزا بوده چون صرفا عذر بدتر از گناه هست بنظرم و قطعا همه دوستان حاضر در کمپ هم مثل بنده مسائل خاص خودشونو دارن...

صرفا میخواستم تشکر و قدردانی کنم از شما و تیم پرتلاش و پر انرژیتون....واقعا تجربه خوبی بود بودن در کنار شماها...و قطعا با حذف شدن من بیخیال یادگیری نمیشم!!! و همچنان در کنار تیم خوب و حرفه ای آپ اسکچاپ خواهم بود تا حرفه ای شدن!!

باز هم ممنونم از این فرصتی که در اختیار ما قرار دادید تا بتونیم از این آموزش های خوبتون بهره ببریم..موفق و سربلند باشید.

سلام خانوم کریمی - ممنون از نظرلطف شما و بسیار خوشحال شدم از خداحافظی حرفه ای و موقت تون ?❤

سلام وقت شما بخیر

ممنون برای جمع بندی فصل قبل و تمام چیزهایی که یاد دادید،واقعا خیلی چیزها از شما یاد گرفتم و الان کارهای غیر معماری رو هم راحت انجام میدم( تونستم طراحی کارت پرسنلی،سربرگ و ... کارمون رو خودم انجام بدم و دنبال کسی که کار رو انجام میده نباشم) ...واقعا ناراحتم که من هم حذف شدم و تا الان حتی وقت نکرده بودم جمع بندی فصل رو ببینم..انشالله پک رو برای تابستان 1400 تهیه کردم که بعد اتمام کارهام در فرصت مناسب از باقی آموزشهای خوبتون عقب نیفتم.

امیدوارم همیشه خوش بدرخشید.??

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???