⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: دانلودهای کمپآپ فوتوآرکفصل چهارم ( واکسیناسیون ? )

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

فصل چهارم ( واکسیناسیون ? )

سطح فصل چهارم رو چطور ارزیابی میکنین ؟
خیلی ساده بود و فکر میکنم باید سریع تر پیش بریم و حوصله سر بر شده دیگه?6 Votes · 10,34%
اوکی بود و ترسم نسبت به فتوشاپ کاملا ریخت ?47 Votes · 81,03%
سنگین بود و حس میکنم هیچ وقت نمیتونم فتوشاپ مسلط بشم ?2 Votes · 3,45%
فراتر از چیزی بود که فکر میکردم میتونم توی آموزش یادبگیرم ?3 Votes · 5,17%
58 Participants

نوچ نوچ نوچ

واقعا کی دلش میاد این گلای تو خونه و محصلای نمونه که حتی آمار تعداد نفرات حاضر در کمپ و حذفیای فصل سوم رو هم شمردن حذف کنه...

اگه حذف شدیم بیاید بریم تو خارج از گود قدم بزنیم

سلام استاد

تهدید ها با مرحله حساسی رسیده گفتم یه پیام بدم حداقل اینجوری حذف نشم ??

دوستان لطفا تو تظر سنجی شرکت کنید اگه حذف مون کنن با خود سوزی و خودکشی و اینا بعید میدونم دل استاد سروی نرم بشه?

هوای سروی?طوفانیه?

دوستار شما یک کمپآپی?

پیچیده شده یه مقدار الان آموزشا سه‌شنبه قبل ظهر منتشر میشن یا چهارشنبه صبح؟

الان یه سوال فکر من رو یهو مشغول کرد اگه هیچکس به فصل هفتم نرسه چی میشه؟!!???

نقل قول از اعظم موسائی در 10/09/1399, 6:09 ب.ظ

دوستان خواستید به دوستانتون اطلاع رسانی کنید که رای بدن تاکید کنید دکمه vote رو بزنن. چون من الان دیدم فصل یک و دو رای ام ثبت نشده بوده با اینکه مطمئنم رای داده بودم ولی vote رو نزده بودم??

vote چیه؟?

نقل قول از اشکان درویش در 10/09/1399, 8:22 ب.ظ

الان یه سوال فکر من رو یهو مشغول کرد اگه هیچکس به فصل هفتم نرسه چی میشه؟!!???

???

نقل قول از محمد مولایی در 10/09/1399, 8:23 ب.ظ

vote چیه؟?

اون دکمه ای باید بزنید رای ثبت بشه?

ترسناک شده واقعا اینقدری که من الان استرس حذف شدنم از این مرحله بیشتر از استرس حذف شدنم در فصل چهارم هست که باید بخاطر صعود مشروطم از فصل سه کارم عالی باشه
دوستان تو ویندوز 7 ایموجی ها کجاست؟

سلام، من فکر می کنم یه اطلاع رسانی به دوستان در اینستاگرام بابت رای دادن استوری بشه خوبه. و یه آموزش کوچولو، برای رای دادن، خیلی ها راحت از دکمه vote رد می شوند.

نقل قول از هدی جورابلو در 10/09/1399, 9:31 ب.ظ

ترسناک شده واقعا اینقدری که من الان استرس حذف شدنم از این مرحله بیشتر از استرس حذف شدنم در فصل چهارم هست که باید بخاطر صعود مشروطم از فصل سه کارم عالی باشه
دوستان تو ویندوز 7 ایموجی ها کجاست؟

ویندوز 7 فکر کنم نداره از اینجا میتونید کپی پیست کنید 

https://emojipedia.org/smiling-face-with-smiling-eyes/

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???