⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺محمد هادی هاشمی

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

محمد هادی هاشمی

نقل قول از Hadi در 02/10/1399, 8:22 ب.ظ

سلام و عرض ادب جناب مهندس سروی عزیز. شبتون بخیر.

من تو زمان کمی که داشتم یه کار دیگه انجام دادم.

امیدوارم راه رو درست رفته باشم. البته که تمام نکات فصل پنج رو اعمال کردم. سعی کردم هم به جزئیات خیلی دقت کنم.

اگه خوب نشده دیگه به بزرگی خودتون ببخشید.

مهندس جان من هر کاری میکنم میگه اجازه ارسال فایل با این پسوند رو ندارین. من jpeg ذخیره کردم. مثل دفعات قبل. چیکار کنم؟

سلام و عرض ادب جناب مهندس سروی عزیز. شبتون بخیر.

من تو زمان کمی که داشتم یه کار دیگه انجام دادم.

امیدوارم راه رو درست رفته باشم. البته که تمام نکات فصل پنج رو اعمال کردم. سعی کردم هم به جزئیات خیلی دقت کنم.

اگه خوب نشده دیگه به بزرگی خودتون ببخشید.

مهندس جان من هر کاری میکنم میگه اجازه ارسال فایل با این پسوند رو ندارین. من jpeg ذخیره کردم. مثل دفعات قبل. چیکار کنم؟

مهندس با گوشی هم تست کردم نمیشه. میخواین آپلود کنم و لینک بدم؟

سلام مشکل حل شد ?

خدمت شما.

من فکر کردم مشکل از فایل منه

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

اینم فایل اصلیه.

فایل های آپلود شده:

.

فایل های آپلود شده:

خسته نباشین جناب هاشمی ? 

قاب عالی شده و همین رو دیروز ارائه میدادین حل بود ولی امروز با توجه B  بودن کار بدون نقض باشه . 

مسکل علف های جلوی کار فالش هست و اصلا به بستری که درونش کار قرار داره نمیخوره . 

سلکت لبه های کاجی که وارد کردین به پروژه مشکل داره ولبه های سیاهش دیده میشه . 

لبه ی کوه جلویی که افتاده جلوی کوه پشتی کاملا ملموس و لو رفت هست  

میتونم بگم نسبت به کار قبلی تون همون قدر پر کار و پر زحمت انجام دادین ولی در کامپوزیت تمیز 20 درصد بهتر شده و نقاط باگ کامپوزیتی زیادی داره که قابل پذیرش نیست . 
ممنون میشم PSD کارتون رو هم بفرستین ?

.

نقل قول از نبی سروی در 02/10/1399, 10:03 ب.ظ

خسته نباشین جناب هاشمی ? 

قاب عالی شده و همین رو دیروز ارائه میدادین حل بود ولی امروز با توجه B  بودن کار بدون نقض باشه . 

میتونم بگم نسبت به کار قبلی تون همون قدر پر کار و پر زحمت انجام دادین ولی در کامپوزیت تمیز 20 درصد بهتر شده و نقاط باگ کامپوزیتی زیادی داره که قابل پذیرش نیست . 

دیگه شرمنده ام با توجه به زمان دو سرعته و شرایطی که دارم نمیتونستم بیشتر از این رو جزییات کار کنم. مجبور بودم سریع جمع کنم.

راستش من از لحاظ کاری و خانوادگی تو شرایط خیلی بدی ام.

و اصلا نمیتونم رو تمرین متمرکز بشم.

حتی اگه میپذیرفتین هم فکر نمیکنم میدونستم ادامه بدم.

تا همین جا هم از جون و دل مایه گذاشتم.

فایل فتوشاپ نزدیک به پونصد مگ شده. آپلود کنم؟

نقل قول از نبی سروی در 02/10/1399, 10:03 ب.ظ

خسته نباشین جناب هاشمی ? 

راستی من خودم به همه‌ی مشکلاتی که گفتین واقفم ولی خب دیگه زمان نداشتم. خیلی سعی کردم اصلاح کنم ولی دیگه نشد.

خلاصه شرمنده که رو سفیدتون نکردم.

کامپیوتر من دفتره و مجتمع ساعت ۸ می‌بنده. وگرنه تا آخر وقت روش کار میکردم.

امیدوارم شرایط تون مساعد بشه  ? 

قطعا مایه گذاشتین و بنده هم ذکر کردم چند بار که تلاش در کار شما به وضوح دیده همیشه منتها اثر بهخشی لازم رو نداره . ?

ممنون میشم سایز کار رو از داخل PSD کم کنین ( 2000 در 3000 کافیه )و بعد زیپش کنین .?

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???