⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺محمد هادی هاشمی

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

محمد هادی هاشمی

سلام جناب هاشمی 
داستان PSD مربوط به هدف این فصل میشه و ارتباطی به حذف شدن شما نداره  .

نقل قول از نبی سروی در 19/09/1399, 2:32 ب.ظ

سلام جناب هاشمی 
داستان PSD مربوط به هدف این فصل میشه و ارتباطی به حذف شدن شما نداره  .

من متوجه نشدم. یعنی حذف شدم؟

خب پس چرا از من PSD نخواستین؟

در مورد کارم هم نظری ندادین.

خیر عزیز حذف نشدین 

بذارین قسمت بعدی بیاد متوجه جریان میشین . 

نقل قول از نبی سروی در 19/09/1399, 7:29 ب.ظ

خیر عزیز حذف نشدین 

بذارین قسمت بعدی بیاد متوجه جریان میشین . 

?

بله قربان.

حال و هوای کمپ شده مثل فیلم غلاف تمام فلزی.???

سلام جناب مهندس سروی عزیز. وقت بخیر.

من سر جلسه 5 به مشکل اساسی خوردم. قسمت اول رو بدون مشکل دیدم. و اخطار اسمارت اسکرین نداشتم. ولی پشت سرش که قسمت دوم رو اجرا کردم مدام اخطار اسمارت میده. تنظیمات رو هم انجام دادم. کامل اسمارت رو غیر فعال کردم. ولی باز هم اخطار میده. هر کاری بگین کردم. هیچ برنامه ای هم تو پروسس باز نیست. چیکار باید بکنم؟

نمیشه این فصل رو بدون پس لینک آپلود بدین به من؟

نقل قول از Hadi در 01/10/1399, 12:29 ب.ظ

سلام جناب مهندس سروی عزیز. وقت بخیر.

من سر جلسه 5 به مشکل اساسی خوردم. قسمت اول رو بدون مشکل دیدم. و اخطار اسمارت اسکرین نداشتم. ولی پشت سرش که قسمت دوم رو اجرا کردم مدام اخطار اسمارت میده. تنظیمات رو هم انجام دادم. کامل اسمارت رو غیر فعال کردم. ولی باز هم اخطار میده. هر کاری بگین کردم. هیچ برنامه ای هم تو پروسس باز نیست. چیکار باید بکنم؟

نمیشه این فصل رو بدون پس لینک آپلود بدین به من؟

باورتون نمیشه فعلا بدون این که هیچ کاری انجام بدم دوباره اجرا کردم و اخطاری نداده. واقعاً گاهی اوقات این کامپیوترها یه چیزیشون میشه ها

سلام جناب هاشمی عزیز ? 

قفل لایسنس ما ایراد داره و قابل تکذیب هم نیست . ولی چاره ای جز همین روش نداریم . سعی کنین ابتدای کمپ آموزش ها رو ببینین که وسط ش اسیر واقعه نشین . 

نقل قول از نبی سروی در 01/10/1399, 12:44 ب.ظ

سلام جناب هاشمی عزیز ? 

قفل لایسنس ما ایراد داره و قابل تکذیب هم نیست . ولی چاره ای جز همین روش نداریم . سعی کنین ابتدای کمپ آموزش ها رو ببینین که وسط ش اسیر واقعه نشین . 

آهان پس به خاطر اونم هست.

والا از خدامه همون اول بتونم آموزش ها رو ببینم. ولی واقعاً شرایط عجیبی دارم. همین الان هم از کلی کارهای دفترم عقبم. به هر حال ممنون که وقت میزارین و انقد حرفه ای پیگیر هستین. (کلی ایموجی تشکر و گل)

?

مهندس جان خدمت شما.

البته تمرینی که من انجام دادم با موضوعی که شما دادین خیلی فرق میکنه. ولی چیزی که متوجه شدم هدف این جلسه کامپوزیت بود. که خب من هم گفتم یه کار متفاوت انجام بدم. کلی هم تُخُل پُخُلش کردم. خخخخخخخخخخ

در هر صورت اگه اون چیزی که شما میخواستین در نیومده شرمنده ام.

تمرین رو هم امروز با هزار زور و زحمت دیدم. تا آخرش حدود شش هفت بار قطع شد. خیلی عذابم داد. 

ضمناً کیفیت عکس هم بالاتر بود. ولی سایت اجازه آپلود نداد. یه مقدار سایزش رو کوچکتر کردم.

راستی اون کار قبلیم هم کیفیت عکس اولی که انتخاب کرده بود خیلی خوب بود ولی اشتباهی رو عکس با کیفیت پایین تر کار کردم اصلا متوجه هم نشدم.

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???