⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺مصطفی حسینی

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

مصطفی حسینی

خیلی ممنون سعید جان ??

درود. اسناد این هم کار من امیدوارم مورد قبول باشه??

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

سلام جناب حسینی 

کاش اون سیاهی رو یا توی سورس یا توی فتوشاپ از بین میبردین - شدن کانون توجه و زیبا هم نیستن

یه مقدار شاید غلظت رنگ کمتر میشد بهتر بود 

جسارتا17.5 ?

اره واقعا ??

فایل های آپلود شده:

?

سلام خدا قوت، خدمت شما ?

فایل های آپلود شده:

سلام جناب حسینی عزیز ?

خروجی کار عالی شده و چشم نواز 

ولی شما تغییر چندانی در بیس ایجاد نکردین در حقیقت هوشمندی در انتخاب سوژه بوده بیشتر ?

در فصل های بعد زحمت خودتون رو بیشتر کنین ?

نقل قول از نبی سروی در 09/09/1399, 2:47 ق.ظ

سلام جناب حسینی عزیز ?

خروجی کار عالی شده و چشم نواز 

ولی شما تغییر چندانی در بیس ایجاد نکردین در حقیقت هوشمندی در انتخاب سوژه بوده بیشتر ?

در فصل های بعد زحمت خودتون رو بیشتر کنین ?

چشم استاد، با اجازتون دوتا میانبر برای فوتوشاپ من استفاده میکنم که بنظرم برای سرعت بخشیدن میتونه خیلی کمک کنه:

یکی اینکه اگه یه منطقه select داریم و بخواهیم براش استفاده کنیم به جای درگ کردن براش تو اون منظقه به طوری که رنگ یکدست مد نظر باشه از کلیدهای  Alt+backspace و Ctrl+backspace برای رنگهای foreground و background استفاده کنیم

دوم اینکه وقتی بخواهیم سایز براش و میزان hardness تغییر بدیم میتونیم این کار رو بکنیم: چرخ موس پایین نگه داریم بعدش کلید Alt پایین نگه داریم حالا راست کلیک کنیم حالا یه محدوده قرمز ظاهر میشه که میتونیم با درگ  کردن به چپ و راست و بالا و پایین سایز و میزان hardness تغییر بدیم

ولی خب منطقیه شما واسه شروع زوده این شرتکاتها رو معرفی کنید ولی فکر کنم الان یه مقدار سطح کمپاپ اومده بالا شاید بتونه کمک کنه ??

سلام مصطفی جان 

قطعا این شرتکات ها رو توی فصل 6 و 7 هم نمیگیم??? کلا روال اینجوری ه که برای هر کاری و عملی یک راه حل رو میگیم که کار انجام بشه وگرنه راه رسیدن به خدا زیاده? 

البته خیلی خوبه هست که اشاره میکنین . 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???