⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺مصطفی حسینی

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

مصطفی حسینی

نقل قول از dramirreza در 02/10/1399, 0:58 ق.ظ
نقل قول از نبی سروی در 02/10/1399, 0:53 ق.ظ

سلام جناب حسینی عزیز 

سورس کارتون رو لطف کنین بذارین ?

سلام مهندس وقتتون بخیر ببخشید اینجا پیام میدم به پشتیبانی تلگرام و ادمین اینستاگرام پیام دادم جواب ندادن گفتم به خودتون بگم... نزدیک ۱:۱۵ دقیقه هست هرچی میخوام فایل ارسال کنم ارور میده و دیگه وارد صفحه اخر تاپیکمم نمیشه  هم با سیستم چک کردم هم با گوشی با هر دو حالت اررور میده و فقط هم وارد صفحه اخر تاپیکم نمیشه 

نقل قول از نبی سروی در 02/10/1399, 0:53 ق.ظ

سلام جناب حسینی عزیز 

سورس کارتون رو لطف کنین بذارین ?

خدمت شما?

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

جناب حسینی من شرمنده ی شمام ? 

باید از حضور بزرگوارتون خداحافظی کنیم توی این فصل 

عملا چیزی از تکنیک های فصل 5 توی کارتون نیست . یعنی با همون فصل 4 هم میشد این اثر رو خلق کرد .

همون طور که تاکید کرده بودیم با بلندینگ آپشن باید تغیییر ایجاد میشد که نشده . 

?

نقل قول از dramirreza در 02/10/1399, 1:06 ق.ظ

سلام مهندس وقتتون بخیر ببخشید اینجا پیام میدم به پشتیبانی تلگرام و ادمین اینستاگرام پیام دادم جواب ندادن گفتم به خودتون بگم... نزدیک ۱:۱۵ دقیقه هست هرچی میخوام فایل ارسال کنم ارور میده و دیگه وارد صفحه اخر تاپیکمم نمیشه  هم با سیستم چک کردم هم با گوشی با هر دو حالت اررور میده و فقط هم وارد صفحه اخر تاپیکم نمیشه 

سلام عزیز ? 

بارها گفته شده برای دقایق آخر نذارین کار رو و هزار تا مشکل ممکن هست پیش بیاد  . همیشه تایم آخر تحویل ها اینقدر ترافیک سایت بالا میره که سایت کند میشه . اون باگ هم به خاطر ارسال تصویر هست که امروز متوجه شدیم و احتمالا بابت تصاویر آپلود شده هست که در صفحه ی شما نیست فعلا . به هر صورت به این دلیل و یا حتی 403 شدن کلا وبسسیات بنده تاخیر اثر رو نمیپذیرم ?

نقل قول از نبی سروی در 02/10/1399, 1:24 ق.ظ

عملا چیزی از تکنیک های فصل 5 توی کارتون نیست . یعنی با همون فصل 4 هم میشد این اثر رو خلق کرد .

?

مهندس من هر کاری کردم فایل ارسال نشد ... تو پینت هم لاز نمیشه اینجا هم اررور میده... حجم فایل هم بالای ۲ گیگ هست و با فرمت psb سیو کردم ...

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

عزیز دل کی گفته شما فایل 2 گیگی آپلود کنین ؟

بنده کی همچین درخواستی کردم ؟  اصلا چه ربطی به پینت داره ؟! شما نصف به نصف آموزش ها رو حس میکنم رد کردین ? ما کی گفتیم برای کاهش حجم تصویر از پینت استفاده کنین?

یک تصویر ساده نهایتن 3 مگی قرار بوده ارسال کنین 

فعلا تاپیک جدید برای شما زدم اثرتون رو اونجا بذارین . همون جا صحبت میکنیم . 

نقل قول از نبی سروی در 02/10/1399, 1:24 ق.ظ

?

دشمنتون شرمنده تا همینجا هم خیلی ممنون از زحماتتون، آموزشتون عالی بود شخصا تجربه ای شیرینی بود برام با کمپاپ فوتو ارک(البته یه کوچولو از بلندیک اف استفاده کردم هلال باریک توی

آسمون??). آرزوی موفقیت دارم یرای شما و بقیه دوستان

خواهش میکنم ? 

امیدوارم در فرصت های دیگه کنارتون باشیم ?

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???