⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺مهسا شعیبی

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

مهسا شعیبی

??

نقل قول از نبی سروی در 30/08/1399, 10:11 ب.ظ
نقل قول از مهسا شعیبی در 30/08/1399, 6:04 ب.ظ

این هم تمرین دوم

آهان این شد 

یخورده همت میکردین و داخلیش رو ساده رها نمیکردین جزو کارهای تاپ این فصل میشد ( چون دیوارش برش خورده منطقی هست داخلی دیده بشه - یه فرشی تلوزیونی چیزی ... ) ژ

استاد تو این پادگان من همش دارم پاس شب میدم?

یه صلوات بفرستید و رد بشید??

سلام و خداقوت به استاد پرطاقت???

من جای شما کم آوردم ? دلم میخواد به اینایی که اعتراض زدن زیر فصل دوم یه چیزی بگم ????

یه سوال برام پیش اومده?

اینا  من وقتی ctrl alt e رو میزنم بقیه لایه هام ازبین میره ?

چرا واقعا?

نقل قول از مهسا شعیبی در 02/09/1399, 1:48 ق.ظ

من جای شما کم آوردم ? دلم میخواد به اینایی که اعتراض زدن زیر فصل دوم یه چیزی بگم ????

یه سوال برام پیش اومده?

چرا واقعا?

اگر همین دکمه هایی که نوشتین رو میزنید یه دکمه رو جا انداختین shift هم باید باشه 

یه سوال برام پیش اومده?

چرا واقعا?

اگر شیفت رو نگیرین همه رو تبدیل میکنه به لایه جدید و اصل رو پاک میکنه 

اگر شیفت رو بگیرین تبدیل میکنه همه رو به لایه جدید ولی اصل رو حفظ میکنه . 

خوشبختانه شغل معماری طوری هست که همیشه با اصناف و افراد متنوع سر و کار داریم و مشاهده هنرجو با ذهنیت متفاوت برای ما عادی هست ?

اگر همین دکمه هایی که نوشتین رو میزنید یه دکمه رو جا انداختین shift هم باید باشه 

ممنون جناب درویش بابت مشارکت تون 

نقل قول از اشکان درویش در 02/09/1399, 3:16 ق.ظ

یه سوال برام پیش اومده?

چرا واقعا?

تشکرمندم?

سلام استاد

با اینکه هنوز فصل ۵ آپلود نشده? با توجه به عکس ورکشاپ?

این عکس ها قابلیت کار کردن روش رو داره؟?

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

هر سه اوکی هستن 

شما باید استایل پرزنتی که میخواین انجام بدین رو انتخاب کنین ‌. هر کدوم از این ها رو میشه در حالت های مختلفی پرزنت کرد

استاد این به این میخوره؟

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

هر دو اوکی هستن 

اولی A

دومی B

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???