⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺مهسا شعیبی

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

مهسا شعیبی

چه کنیم با این وقت..‌‌‌?

یعنی دلم میخواد یه کفگیر بردارم و بزنم تو سر اونایی که کاری ندارن و میگن وقت نمیکنم?

یه عمر از خودم اینجوری گذشت?... کاش بقیه ارزش وقتشون رو بدونن

من یه مشکل کوچولوی شیرییییین عسل دارم که نمیتونم انقدر وقت بزارم مگرنه که عاشق این ورک شاپ و این کمپ شدم ???

واسه همین تو لایو درخواست تخفیف این پکیج رو داشتم چون نفر اولی که زنبیلشو گذاشته منمممممممم☺☺☺

فردا ظهر یه تمرین دیگه انجام میدم?

ممنون مهندس استاد??

سلام به شیرین عسل تون برسوینن❤? 

قشنگ مشخص هست زندگی در بطن زندگی هستین با کفگیر چرا آخه ؟! مثلا میگفتین خط کش T ?

همون مهندس هم زیادی واسه ما? 

به نظرم همین کار پتانسیل بالایی داره و منظور بنده این بود که تکمیل ش کنین و بهش جزییات بیشتری بدین . 

من باید در اوج با همه خدافظی کنم?

اصن کمپ اپی که من توش نباشم  به هیچکی خوش نمیگذره?

اصن هرکی توی کمپاپه...‌ ????

گله اقا گل?

نقل قول از مهسا شعیبی در 08/09/1399, 8:44 ب.ظ

گله اقا گل?

سلام شبتون  بخیر. 

هنوز بیشتر از ۲ ساعت وقت دارید یکم دیگه روش کار کنید برسونید .

منم شرایط شما را دارم میدونم واقعا سخته با بچه ولی تلاشتون  را بکنید میتونید برسونید کارو?

نقل قول از مونا درویشی در 08/09/1399, 9:40 ب.ظ
نقل قول از مهسا شعیبی در 08/09/1399, 8:44 ب.ظ

گله اقا گل?

سلام شبتون  بخیر. 

هنوز بیشتر از ۲ ساعت وقت دارید یکم دیگه روش کار کنید برسونید .

منم شرایط شما را دارم میدونم واقعا سخته با بچه ولی تلاشتون  را بکنید میتونید برسونید کارو?

عزیزدلی شما????

واقعیتش کار جدید کردم به ۹۰درصد کار هم رسیدم ولی خب دست تنهام? و بچه رو باباش نگه نمیداره بدم سراغ بقیه کار??

همون ۹۰ درصد را بفرستید شاید به ۱۰ درصدش باقی موندش  نیاز نبود?

نقل قول از مونا درویشی در 08/09/1399, 9:51 ب.ظ

همون ۹۰ درصد را بفرستید شاید به ۱۰ درصدش باقی موندش  نیاز نبود?

عاشقتم من مهربون جان???

درهرصورت من اخرش جا میموندم چون از فصل ۴به بعد دیگه نمیشه آموزش هارو با گوشی دید?

چه پایان دراماتیک و مادرانه ای ?✋?

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???