⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺نواب

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

نواب

خیلی بهتر شد 

فصل دوم تموم شد جناب نواب 

برین استراحت?

نقل قول از نبی سروی در 01/09/1399, 1:09 ق.ظ

خیلی بهتر شد 

فصل دوم تموم شد جناب نواب 

برین استراحت?

سلام جناب سروی 

اینجا مزاحمتون شدم بپرسم از اونجایی که ایشون هم ساعت 1:03کارشونو آپلود کردن و پذیرفته شده در صورتی که من با 20 دقیقه تاخیرمیخواستم کارم را آپلود کنم همش ارور میداد و تاپیکم قفل شده بود خواستم بگم امکانش هست لطف کنید این یک بار به من فرصت بدید(صعود مشروط)؟

سلام خانوم نصیرهرند ? 

ببینین ایشون کارشون رو از 12 ظهر جمعه شروع کردن و تا 3 غروب نمونه ی اولیه رو که قابل قبول بوده منتشر کردن .بعد از اون با توجه به کامنت بنده در صدد بهتر کردن کارشون بودن (بدون ویرایش جدید هم پذیرفته ضده بودن با نمره ی کمتری ) 

منتهای مراتبط شرایط شما قطعا فرق داشته و تازه بعد از 12 میخواستین کار رو آپلود کنین .

در مورد اهمیت دد لاین ها به کررات گفته شده و فکر میکنم بر کسی پوشیده نباشه قوانین کمپآپ .?

سلام و عرض ادب 

خداقوت

خدمت شما ???

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

سلام جناب نواب خسته نباشین 

صرفا تمرین های اصلی ( یعنی ورکشاپ هر فصل ) رو به اشتراک بذارین .?

عرض ادب دوباره

بله حتما ?

فکر کردم اینا جزAهست فرستادم??

??? 

سلام و عرض ادب

وقتتون بخیر

خدمت شما???

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

اقا من هرچی سعی میکتن سورسمو بفرستم میگه حجم بالاست درصورتی که کلا1 میگه

استایلش جذاب شده 

تنوع رنگش رو کم کنین 

خط آسمون رو استروک کنین 

فرمت سورس رو عوض کنین - شاید فورمتش خونده نمیشه . 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???