⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺نواب

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

نواب

سلام و عرض ادب

نبی جان جسارتا  چند تا سوال داشتم

-طبق اموزش  پروپرتسیم  اون ایتمارو نداره برای استورک کردن و ار تو گوگلم نتونستم چیزی پیدا کنم تا فعال بشه

-درصورت فعال شدن کل خط اسمون  استروک برنم یا دایره  رو ؟

-رنگ بندی کار برپایه دو رنگه اوپسینیم کم کردم روهم افتاده چند رنگ نشون میده اما پرو صجبت شما یه سری تغییرات دادم ببینید درست متوجه شدم خواستتونو

ممنون از شما???

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

سلام جناب نواب 

لایه انتخاب باشه برای استروک کردن - روی خود ابزار سلکت باشین - روی خطوط خط راست کلیک کنین   

امکان نداره فتوشاپی نداشته باشه این رو حتی ورژن های بسیار بسیار قدیمی  

در مورئ این که کجا قرارش بدین , تجربی و سلیقه هست . بزنین و پاک کنین تا به نتیجه برسین - برای بنده وجودش مهم هست فقط و با آرت ش زیاد کار ندارم 

نبی جان دوباره سلام

ممنون از راهنماییتون  ???

یه مقدار دوباره رنک کم کردم  

امیدوارم طبق روند  کمپاپ شده باشه

ممنون???

فایل های آپلود شده:

?

نبی جان جسارتا الان یه کار دیگه هم باید بزنم دیگه درسته؟

میشه همین رو تقویت کرد

اگه فکر میکنین ایده دیگه ای دارین که بهتر میشه عوض شکنین 

کار شما خیلی 50  50 شده  علی رغم زحمت زیادی که کشیدین ) 

سلام عرض ادب دوباره

خدمت شما?

فایل های آپلود شده:

تغییر خیلی مثبتی بود 

اون دندونه شدن زیر کار ماهیت جالبی نداشت ?

البته الان که از بین رفته این حس رو میده ?

دقیقا 

میدونید بنظرم سورسی که انتخاب کردم اشتباه بود چرا که نکات اموزشای فصل قبل مد نظرم بود  که رعایت بشه اما  سر فیلترگالری و فتوگپی گرفتنه  به مشکل خوردم فتوکپی افتضاخی داد و چرا که بافت دیوارش زیاد  و از طرفی بد بود روش خیلی تمرکز کردم  تا موجهش کنم  البته بگم خودم پافشاری کردم که ببینم متونم از کار درش بیارم با نه که این شد دیگه?

جسارتا متوجه قسمت دوم صحبتتون نشدم 

الان هم  دندونه  زیر کار جالب نیست؟

نبی جان جسارتا یه نکته بگم شاید برای تولید پکیجتون مفید یاشه 

در دقیقه 8.37 برای من  گنگ بود که چرا دوتا  داکیومنت وارد کردید یکی روشن تر بود 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???