⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺امیر رضا

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

امیر رضا

نقل قول از نبی سروی در 15/09/1399, 1:45 ب.ظ

سلام عزیز ممنون از شما  

لایسنس خدمت تون : 

122E71E2746EB70F1B6D2389E25D22DD50F61B9A7B47F56EEDE5AC6F45C0E825

ممنون . جناب سروی عزیز.

مهندس جان یه مطلبی رو  میخواستم باهاتون درمیون بزارم...

یه موضوعی که من به شخصه چندین بار بهش برخوردم این بوده که  وقتی اموزشی رو دیدم و طبق سورس اون اموزش پیشرفتم و انجامش دادم مشکلاتی پیش اومده که مجبور شدم راجع بهش سرچ کنم...

( مثل همون  no more virtual tiles be allocated  که موقع استفاده از فیلتر گالری بهم اون اررور میداد اول از شما نپرسیدم  که وقتتون رو نگیرم واسه این مدل سوالا ...

چون  واسه این سوال های اروری که مربوط نرم افزارا هست معمولا تو فروم سایت مرجعش جواب داده شده و  اول سرچ کردم دیدم که نیاز هست تا ۲تا درایو رو باید واسه استرچ دیسک اتخاب کنم...

ولی یه موردو که البته تو چنتا کامنت قبل سوال کردم رو نفهمیدم اینکه تو اموزش فصل ۳  راجع به کراپ که گفتین در مورد تیک content-Aware بعدا میگین واسه شما قابل فعال شدن بود و میشد تیکش رو زد ولی واسه من کلا غیر فعاله  ) 

یا حتی شده دقیقا مو به مو با آموزش پیش رفتم ولی اون چیزی که تو آموزش گفته شده بود خروجی اون نمیشد ... با اینکه چندبار تست میکردم که من اشتباهی نکرده باشم ... خیلی جاها میشد که مدرس یه چیزی از قلم انداخته یا حتی اختلاف ورژن نرم افزاری بوده و ... 

واسه همین من همیشه اول سعی میکنم طبق خود سورس اموزش و ورکشاپ رو موبه مو انجام بدم تا خیالم راحت بشه که اره شدنیه بعد میرم نمونه دیگه انجام میدم ( ورکشاپ فصل ۳ رو هم اگه یادتون باشه همین کارو کردم و رفتم پیدا کردم سورسی که کارکرده بودین رو ) به  همین خاطر گفتم اگه سورس ورکشاپ رو دراختیارمون بزارین خیلی بهتره حداقل  واسه من شاید مجبور بشم تایم بیشتری بزارم ولی اینجوری بهتر به نتیجه رسیدم ...

البته اون حرفتون هم که راجع به اموزشای اقای رئوفی گفتین از صحنه بهاری و پاییزی... که ذهن نباید بسته بشه رو یه موضوع و خلاقیت رو کور کنه قبول دارم ولی به نظرم مکمل هم هستن این دو و واسه تسلط اولیه رو ابزار اموزش داده شده به نظرم اول بهتره که خود اون سورسی که اموزش داده شده رو تمرین کنم و بعد کاری متفاوت از اون رو انجام بدم...

ممنون میشم اگه سورس رو هم قرار بدین واسه  اون دسته از افرادی که مثل من هستن ????

سلام عزیز وقت تون به خیر باشه ? 

چیزی که شما در ابتدای مطلب نوشتین با چیزی که در انتها گفتین دو مقوله ی کاملا متفاوت از هم هستن و این خلاقیت در ترکیب مفاهیم رو اگه توی فتوشاپ به خرج بدین بسیار موفق خواهید شد? 

کانتنت اویر هیچ ارتباطی به آموزشهای فعلی نداره و بعدن بهش میرسیم و اینکه شما توجه تون بهش جلب شده ارتباطی با اینکه کسی به خطای  no more virtual tiles be allocated که ممکن هست بدون کنجکاوی هم برای کسی پیش بیاد نداره و در نهایت همه ی این چیز ها هیچ ارتباطی به موضوع این فصل نداره . شما مجموعه از توانایی ها کسب کردین و باید برای ترکیب شون تلاش کنین . 

ممنون میشم به هدف هر فصل احترام بذارین و مطمئن باشین که ساربان دلسوز تر کاروان هست برای انتخاب مسیر .☺?

نقل قول از نبی سروی در 15/09/1399, 11:31 ب.ظ

سلام عزیز وقت تون به خیر باشه ? 

چیزی که شما در ابتدای مطلب نوشتین با چیزی که در انتها گفتین دو مقوله ی کاملا متفاوت از هم هستن و این خلاقیت در ترکیب مفاهیم رو اگه توی فتوشاپ به خرج بدین بسیار موفق خواهید شد? 

کانتنت اویر هیچ ارتباطی به آموزشهای فعلی نداره و بعدن بهش میرسیم و اینکه شما توجه تون بهش جلب شده ارتباطی با اینکه کسی به خطای  no more virtual tiles be allocated که ممکن هست بدون کنجکاوی هم برای کسی پیش بیاد نداره و در نهایت همه ی این چیز ها هیچ ارتباطی به موضوع این فصل نداره . شما مجموعه از توانایی ها کسب کردین و باید برای ترکیب شون تلاش کنین . 

ممنون میشم به هدف هر فصل احترام بذارین و مطمئن باشین که ساربان دلسوز تر کاروان هست برای انتخاب مسیر .☺?

???   فکنم برداشت شما ۲ موضوع متفاوت رو داشته براتون من صرفا مثال زدم  اون مورد هارو که بگم واسه من اینجوری شده وگرنه تو اموزش هم گفتین که کانتنت اویر واسه  فصل های بعدی هست و  من نگفتم که اینا به هم ارتباط داره فقط یه مثالی بود که من بهش توجه داشتم شاید کسی دیگه ای توجه نداشته.... 

البته که وقتی در جمع بندی فصل ۳ اون مواردو گفتین خیلی عالی بود مثلا من خودم به اون control+H  بر نخورده بودم  و کوییک سلکت هم یه بار برام پیش اومد ... خوب این موارد به نظرم وقتی خود سورس رو هم کارکنی پیش میاد هم وقتی  یه کار متفاوت انجام میدی ...

با این حال من خلاف چیزی که هدف اموزش شماست عمل نمیکنم و من در نهایت در راه رسیدن به هدف هر فصل قدم برمیدارم ولی  مثل تمرین فصل سومی که انجام دادم هم خود سورس اموزشی شمارو تمرین کردم هم یک کار متفاوت از اون روانجام دادم ...

فقط بحثم اینه که من وقتی صرفا ویدئو نگاه میکنم و اون ابزار رو در همون لحظه واسه اون تمرین استفاده نکنم این حالت  به شدت فرار هست و  زود فراموشم میشه ...

مثل ریاضی میمونه که وقتی  استاد درس میده کامل متوجه میشه ادم  و تا مدتی تو ذهنش هست ولی وقتی خود همون تمرینو نشینی حل کنی خیلی زودتر فراموش میشه...

شما اگه از آموخته های فصل چهارم استفاده نکنین نمیتونین اثر خوبی ارائه بدین ولی اینکه چطور این آموخته ها رو به کار ببرین توی موضوع خواسته شده هدف ماست 

نقل قول از نبی سروی در 16/09/1399, 1:04 ق.ظ

شما اگه از آموخته های فصل چهارم استفاده نکنین نمیتونین اثر خوبی ارائه بدین ولی اینکه چطور این آموخته ها رو به کار ببرین توی موضوع خواسته شده هدف ماست 

با اینکه من پک فتوشاپ برای معماری دارم و اموزشای مقدماتی رو دیدم ولی بعد اون حادثه تلخ طرح ۳  ترجیح دادم تاجایی که میشه و مجبور نشدم از فتوشاپ استفاده  نکنم ? ...

و واقعا باور دارم که هم کیفیت اموزشتون هم متود اموزشیتون تا اینجا عالی بوده  و واقعا منو مجبور کرده که بشینم پای فتوشاپ و باعث علاقه مند شدنه من به فتوشاپ خودِ خودتون بودین ??❤ ... 

یکم برام سخت میشه این فصل  ولی با همین فرمون شما پیش میرم  ،  اُمید به خدا که نتیجه کارم بد نشه ????

مهندس جان چرا پیامم پاک شده؟ از پرتالمم انداخته بود بیرون منو...

ممنون ??? شما خسته نباشین همه زحمتا رو شما میکشین واقعا ممنون بابت اموزشای عالیتون  هیچ وقت فکر نمیکردم که به فتوشاپ علاقه مند بشم ?? 

در حین کار احطار داد با PSB سیو کنم بعد خیلی نگین شد کارو سیو کردم بستم دیدم حجم فایل PSB نیم گیگه و ۲ گیگ نشده هنوز که این خطارو داده ... 

اول ۲تا حروف اولشو مشبکشو زدم ولی سومیو که زدم دیدم شلوغ میشه زیاد جالب نمیشه و از اون حالت طبیعی خارج میشد به نظرم

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

مهندس هم پیام صبح شما که کارمو دیدی   پاک شده هم پیام من ک صبح زود فرستادم  و هم بعد رفرش کردن صفحه از پرتال انداخت بیرون منو 

سلام ?

به خاطر تغییرات دیتا بیس که دیشب بهش اشاره شد تمامی کامنت های اخیر در دسترس خارج شده و مشخص نیست برگشت داده میشه یا خیر . (شما بخونین باگ های وبسایت جدید ) 

هدف این ورکشاپ تایید گرفتن اثر نبود و هدف بزرگتری داشتیم که در ادامه آموزش ها در موردش صحبت میکنیم.( برای همین نسبت به پاک شدن تمرین هاتون و حذف شدن حساس نباشین )

تمامی دوستانی که تمرین کردن و حداقل نزدیکی به هدف ورکشاپ این فصل رو داشتن ادامه خواهند داد . 

با توجه به اینکه بنده جوابی تمامی کامنت ها رو دادم و راه حل هایی برای هر اثر کامنت کردم ( شاید خیلی هاتون اون کامنت ها رو ندیده باشین چون پاک شدن ) و به نوعی تمامیت زمان امروزم رو صرف کمپآپ کردم نمیتونم تکرار کنم این کار رو  و از طرفی چون هدف این ورکشاپ بحث دیگه ای بوده فکر میکنم تا همینجا هم اتفاقی که در نظر داشتم برای اکثر بچه ها افتاده باشه . 

افرادی که تا این لحظه لایسنس شون رو نگرفتن زیاد به صعود مرحله ی بعد امید نداشته باشن چون 3 روز و نیم از انتشار فصل جدید گذشته و در صورتی که بنده بتونم اواسط امشب کمپآپ رو چک کنم ولایسنس بدم قطعا 3  4 ساعت برای درک اون چیزی که هدف کمپآپ بوده زمان کافی نیست . 

افرادی که لایسنس رو دریافت کردن و اثر تحویل ندادن یا بنده اثرشون رو ندیدم  میتونن در لا به لای اثار دوستان دیگه هدف این ورکشاپ رو پیدا کنن و اثر خودشون رو ارائه بدن ( تلاش برای اون هدف مهمه نه کیفیت خروجی - این تلاش مستلزم چتدین بار تمرین کردن هست ) به هر صورت  اواخر امشب پرونده این نیم فصل رو می بندیم و ورکشاپ اصلی فصل 4 رو شروع میکنیم . ( وبسایت همچنان اختلال داره ولی احتمال زیاد از پنجشنبه کارمون شروع میشه ) 

وبسایت رو حتما از پنجشنه چک کنین که از قافله عقب نمونین . 

پ.ن : 

واقعیت امر بنده خیلی برای موضع و هدف این فصل زحمت کشیدم بودم و میخواستم روی تک تک تاپیک ها در ویدئو صحبت کنم تا قفل بزرگ فتوشاپ برای ذهن تون  باز بشه . منتها پریدن کامنت ها اساسی برنامه م رو بهم ریخت و باید دنبال روشی باشم که موضوع مد نظر رو به گونه ی دیگه ای مطرح کنم چون با ارزش ترین میراثی که از این کمپ میتونین دریافت کنین موضوع همین فصل هست . 

یا حق 

نقل قول از نبی سروی در 18/09/1399, 3:40 ب.ظ

سلام ?

به خاطر تغییرات دیتا بیس که دیشب بهش اشاره شد تمامی کامنت های اخیر در دسترس خارج شده و مشخص نیست برگشت داده میشه یا خیر . (شما بخونین باگ های وبسایت جدید ) 

هدف این ورکشاپ تایید گرفتن اثر نبود و هدف بزرگتری داشتیم که در ادامه آموزش ها در موردش صحبت میکنیم.( برای همین نسبت به پاک شدن تمرین هاتون و حذف شدن حساس نباشین )

تمامی دوستانی که تمرین کردن و حداقل نزدیکی به هدف ورکشاپ این فصل رو داشتن ادامه خواهند داد . 

با توجه به اینکه بنده جوابی تمامی کامنت ها رو دادم و راه حل هایی برای هر اثر کامنت کردم ( شاید خیلی هاتون اون کامنت ها رو ندیده باشین چون پاک شدن ) و به نوعی تمامیت زمان امروزم رو صرف کمپآپ کردم نمیتونم تکرار کنم این کار رو  و از طرفی چون هدف این ورکشاپ بحث دیگه ای بوده فکر میکنم تا همینجا هم اتفاقی که در نظر داشتم برای اکثر بچه ها افتاده باشه . 

افرادی که تا این لحظه لایسنس شون رو نگرفتن زیاد به صعود مرحله ی بعد امید نداشته باشن چون 3 روز و نیم از انتشار فصل جدید گذشته و در صورتی که بنده بتونم اواسط امشب کمپآپ رو چک کنم ولایسنس بدم قطعا 3  4 ساعت برای درک اون چیزی که هدف کمپآپ بوده زمان کافی نیست . 

افرادی که لایسنس رو دریافت کردن و اثر تحویل ندادن یا بنده اثرشون رو ندیدم  میتونن در لا به لای اثار دوستان دیگه هدف این ورکشاپ رو پیدا کنن و اثر خودشون رو ارائه بدن ( تلاش برای اون هدف مهمه نه کیفیت خروجی - این تلاش مستلزم چتدین بار تمرین کردن هست ) به هر صورت  اواخر امشب پرونده این نیم فصل رو می بندیم و ورکشاپ اصلی فصل 4 رو شروع میکنیم . ( وبسایت همچنان اختلال داره ولی احتمال زیاد از پنجشنبه کارمون شروع میشه ) 

وبسایت رو حتما از پنجشنه چک کنین که از قافله عقب نمونین . 

پ.ن : 

واقعیت امر بنده خیلی برای موضع و هدف این فصل زحمت کشیدم بودم و میخواستم روی تک تک تاپیک ها در ویدئو صحبت کنم تا قفل بزرگ فتوشاپ برای ذهن تون  باز بشه . منتها پریدن کامنت ها اساسی برنامه م رو بهم ریخت و باید دنبال روشی باشم که موضوع مد نظر رو به گونه ی دیگه ای مطرح کنم چون با ارزش ترین میراثی که از این کمپ میتونین دریافت کنین موضوع همین فصل هست . 

یا حق 

مهندس کاره منو که دیدین دیگه یا دوباره بفرستم؟ 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???