⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخپشتیبانی تیا رندر VIP: 🌹لطفا موضع جدید ایجاد نکنید ؛ این تاپیک صرفا برای استفاده از تجربیات کاربران Thea Render ؛ پابلیک شده است.🌹اعظم موسائی

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

اعظم موسائی

سلام خانوم موسایی ?

جدای از دینویز شما باید برای پخته تر کردن صحنه های اینچنین وقت بیشتری بذایرین .

محل اتصال دیوار با کف زمین باید قرنیز بشه - مهل اتصال دیوار با سقف هم به این صورت نیست و چمفر زیادی داره معمولا . 

لبه ی اشایی باید روند بشن 

متریال ها همگی خام هستن - از مبل گرفته تا کف پوش و ... مپ رافنس بدین تا یه مقدار تفاوت رفلکت ایجاد بشه توی سطوح .( مشکل متریال مبل بیشتر خط ناشی از اتمام تکسچر هست )

از پارامتر ترنسلوسنت برای ایجاد پارچه ی دور آباژور خیلی باید بهتر از این ها استفاده بشه . این ها چیزهایی هست که توی انجین های رییل تایم آرزوش رو میکشن .

اون گل وسط هم آبجکت خوبی نیست یا در خوشبین ترین حالت متریال بدی داره . 

و فرش کف هم همچنین 

بنده حس میکنم مسابقه گذاشته بودین که سریع یه کار رو جمع کنین .??

سلام علیکم???کاملا درست حس میکنید

قرنیز بود ولی با کف هم متریال بودن در همدیگه حل شده بودن? من مپ داده بودم به رفلکت ولی انتخاب مناسبی نبود یا خیلی رافنس و زیاد گذاشته بودم!!! البته هنوز که هنوزه روی مبل تاثیری نزاشته. و اینکه "مشکل متریال مبل بیشتر خط ناشی از اتمام تکسچر هست" دقیقا همین الان فهمیدم منظورتون چیه!!? من فک میکردم مدلشه???پس در نتیجه این عیب به قوت خودش باقی هست

اون گل وسط پروکسی هست و به خودی خود افتضاحه.

خیلی بهتر شد ولی نقص داره هنوز 

بذارین آیتم آیتم جلو بریم ؛ اول از همه :

فرش رو عوض کنین کلا یه چیز دیگه بذارین 

متریال مبل رو عوض کنین (تکسچرش ) 

و نهایتن اون آباژور رو ترنسولسنت بهش بدین و داخلش یه omni light  بذارین 

خیلی ممنون از راهنمایی تون??

omni داشت همون موقع هم.و اینکه نور اباژور رو اگه بیشتر از این بزارم رنگش هم به سمت سفید میره دیگه دیده نمیشه. یکم ترنسلوسنت معلومه ولی اگه بیشتر از این مد نظرتون باشه  چون رنگش سفید میشد من هم میخواستم بنفشش دیده شه.

رفرنس ببینین همیشه . مثلا: 

https://luxpaper.ir/wp-content/uploads/2019/07/Abazhor%20Artex%20%20(009).jpg

به داغه نور بالاو پایین آباژور و همچنین نیمچه هایلایت وسط آپاژور دقت کنین 

ممنون. فایلی که شما فرستاده بودید که باز نشد ولی من اباژورهاش و دیدم. حس کردم دو حالت داره یه مدلش انگار دو تا IES گذاشتن به سمت بالا و پایین و یه مدلش هم انگار یدونه امنی گذاشتن اون وسط که یه محدوده ای رو دایره ای روشن کرده در نتیجه من به این فایل رسیدم

فقط توی رندر اباژور اصلا رنگش دیگه بنفش نمیشد و به سمت رنگ نارنجی نور گرم میرفت که من دوس داشتم رنگ اباژور دیده شه واسه همین یه لایه از اباژور رندر قبلی انداختم روش که بنفشش دیده بشه

سلام 

لینکی که بنده دادم فقط jpg تهش جدا شده - همه رو باهم کپی کنین بزنین توی url  و تصویر رو ببینین . 

عه!! من متوجه شده بودم فقط جی پی جی نیفتاده ولی نمیدونم اوندفعه چه دسته گلی به اب داده بودم که با جی پی جی هم باز نکرد!!!!! تازه الان میخواستم بگم مهندس اینقدر و میفهمیم و ..... بعد گفتم حالا بزار یه بار دیگه بزنم که دیدم باز کرد??? علی ای حال اینقد و میفهمیم???? 

این الان امنی داده؟چرا شبیه ای ای اس بنظر میرسه؟!

این تصویر رفرنس هست ؛ رندر نیست . 

با امنی شما میتونین نزدک بشین به رفرنس - هر چند میتونین با iES هم ترکیبش کنین 

سلام.وقت شما بخیر.اقای مهندس ببخشید توی اموزش های تیا یک قسمت در مورد انیمیشن ساختن با تیا بود؟! حقیقتا قاطی کردم نمیدونم اموزشی دیدم با تیا بود یا اینسکیپ؟! و اگر اموزش با استودیو تیا بود، ایا با همون اموزش میشه با پلاگینش انیمیشن ساخت؟!

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???