⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخپشتیبانی تیا رندر VIP: 🌹لطفا موضع جدید ایجاد نکنید ؛ این تاپیک صرفا برای استفاده از تجربیات کاربران Thea Render ؛ پابلیک شده است.🌹اعظم موسائی

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

اعظم موسائی

سلام علیکم. یک عدد رندر با رنگ های سال 2021

خیلی سعی کردم غلظت ها رو کم کنم نمیدونم تا چه حد موفق شدم. کار اول و با رنگ گرم خود تیا زدم بعد حس کردم یه قرمزی باید به کار تزریق کنم نمیدونم چقدردرست فکر کردم!!!!

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

سلام خانوم موسایی

کار جذابی شده و فکر میکنم بهترین کار داخلی هست که ازتون دیدم .

فکر میکنم نورتون جلوتر از بقیه ست . یعنی روی آبجکت ها و بعدش یخورده متریال ها باید کار کنین تا به پای نور خوبی که دادین برسن 

اول از همه نظر من روی آبجکت تخت خواب هست - روی هواست در حد 2 سانت و پایه ش ساده ست و ملحفه ش غیر طبیعی ه مدلش . 

متریال پرده تیره رو به مخمل تیره تغییر بدین . 

تصویر توی قاب بسیار زیباست ولی انگار کیفیتش کمه - یه دستی با گیگا پیکسل روی سرش بکشین 

اون میز عسلی کنار تخت هم دستگیرش رو یادتون رفته متریال بدین 

فعلا اینها به چشمم خورد 

?

ممنون جناب مهندس.

هر فضایی توش پارچه داره هم خیلی اذیت میشم هم چون میدونم اونی که باید نشده به دلم نمیشینه.سر متریال سازی پارچه طبق کارهایی دیدم به این نتیجه رسیدم پارچه هایی که مخمل و ساتن نیستن انگار اون تنظیمات دیفیوز خیلی تاثیر داره توی واقعی شدنش. اخه خیلی دیدم مثلا طرف عکس تنظیمات تیا رو گذاشته فقط یه دیفیوز داده و بعضی وقتا حتی تکسچر بامپ هم نداده رفلکت  هم نداده یا مثلا همون تکسچر دیفیوز و داده فقط بع بامپ و روی سه درصد گذاشته بعد میبینی بافت فرش یا پارچه صندلی اصلا عجیب واقعی هست.بعد من فکر کردم شاید این ها تنظیمات تکسچر دیفیوز رو دستکاری میکنن برای رسیدن به چنین متریال هایی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یکمی متریال پارچه گیج کننده ست، مثلا اون مدلایی که خودشون تکسچر دارن همیشه برا من بهتر جواب میدن تا مدلای خامی که بهشون تکسچر میدم.انگار هر تکسچری به هر جئومتری نمیاد!!! شاید هم چون من هنوز اماتور هستم نمیتونم هر تکسچری رو به هر جئومتری بدم!!!!

پارچه ی نخی رو تخت رو میدونم خوب نشده !!!!ابجکتش خوب شد؟

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

مدل هایی که خودشون تکسچر دارن UV درستی دارن ولی اونایی که شما تکسچر میدین UV ندارن . 

زاویه وربین قبلی بهتر بود 

فرش خیلی بهتر شد 

ملحفه کرم رنگ اوکی ه مدلش ولی زیرش اون سفید بزرگه خوب نیست

همچنین اون ملحفه زرد رو Soft کنین - الان انگار خطوط پلیگان هاش مشخصه 

شما آماتور نیستین 
در حال پیشرفت هستین - کارهای آماتوری خیلی خیلی ضعیف تر از این اثر هست ?

سلام خانم موسایی خدا قوت

ممنون از راهنماییتون زحمت کشیدید و وقت گذاشتین .

کارتون خیلی عالی شده غبطه خوردم.

امید وارم روز به روز پیشرفت کنید و بهتر و بهتر بشین.

راستی رابطه تکسچر دهی با جؤمتری چیه؟

نقل قول از محمد مولایی در 10/10/1399, 8:49 ب.ظ

سلام خانم موسایی خدا قوت

ممنون از راهنماییتون زحمت کشیدید و وقت گذاشتین .

کارتون خیلی عالی شده غبطه خوردم.

امید وارم روز به روز پیشرفت کنید و بهتر و بهتر بشین.

راستی رابطه تکسچر دهی با جؤمتری چیه؟

سلام.ممنونم. نه به این کار غبطه نخورید .انشالله قراره همه مون به نقطه ای برسیم که تارو پود پارچه از کار بزنه بیرون.

همچنین شما

نه ،عرض بنده اشتباه بود.دلیلش رو هم که مهندس فرمودن :"مدل هایی که خودشون تکسچر دارن UV درستی دارن ولی اونایی که شما تکسچر میدین UV ندارن"

سلام خسته نباشید

حالا UV رو چه طور میتونیم به کار بدیم؟

نقل قول از محمد مولایی در 11/10/1399, 8:20 ب.ظ

سلام خسته نباشید

حالا UV رو چه طور میتونیم به کار بدیم؟

آبجکتی بیارین که UV ش سالم هست (تبدیل مکس به اسکچآپ) 

تعریف UV در اسکچآپ بسیار مشکل و عذاب آور هست . 

سلام .وقت شما بخیر و خدا قوت.

این هم یک رندر  تا ببینیم چه ایراداتی داره. مهندس اینقدر دوستان کار میزارن ادم ترغیب میشه?? اینم از مزایای سایت جدیدمون??? فقط الان برام سوال شد من اینجا کارها رو میزارم درسته یا باید توی تاپیک نقد اثار بزاریم؟!???تابلوش توی فتوشاپ اضافه شده و متاسفانه دون دون های زمین رو بعد از سیو نهایی دیدم.البته فکر نمیکردم اپتیکس دینویزر بخواد اخه یادم رفته بود از رندر و تقریبا بیست دقیقه زیر رندر بود!!! 

لامپ لوستر لیوان، خوب از پسشون بر نمیام هنوز.

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???