⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخپشتیبانی تیا رندر VIP: 🌹لطفا موضع جدید ایجاد نکنید ؛ این تاپیک صرفا برای استفاده از تجربیات کاربران Thea Render ؛ پابلیک شده است.🌹اعظم موسائی

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

اعظم موسائی

با عرض پوزش "نهایی".عذاب وجدان گرفتم بعدش. دلواپس کارت گرافیکم شدم. حقیقتا دلیلش خیلی بد بود. عکس و میزاشتم تو اینستا کیفیت به شدت افت میکرد بعد فک کردم موقع رندر باید کیفیت و بالا ببرم. نمیدونم چرا بدترین راه حل به ذهنم زد ولی من هنوز هم دلواپس کارت گرافیکم هستم. ولی کلا حس میکنم وقتی تی وی رو بش وصل میکنم یکم تو محیط اسکچ فریز میشه نمیدونم چرا؟! 

ببینین به صورت کلی نمایشگر بزرگتر یعنی گرفتن فضای بیشتر VRAM و فشار روی کارت گرافیک برای همین میگن بعضی از بازی های ویدئویی 4K ش رو هر کارتی نمیتونه ران کنه . 

در مورد اسکچاپ قطعا فریز باید بشه چون نمایش ویوپورت در سایز بزرگتر به کارت گرافیک فشار میاره ( یه جورایی شبیه همون رندر اینتراکتیو هست ) 

در مورد رندر تیا در رندر فاینال فرقی براش نمیکنه ولی در نظر بگیرین بالا اوردن خود ویندوز و هر نرم افزاری که شما بازش کردین توی یک مانیتور بزرگتر به صورت پیشفرض VRAM بیشتر اشغال میکنه . حالا چه کاری ه ؟! نمیشه به تی وی نزنین کیس رو؟!

آخ اخ اخ. حالا خدا رو شکر متوجه شدم. نمیدونستم مهندس. با خودم می گفتم شما فرمودید یه گیگ مانیتور یه گیگ ویندوز. سه کیک هم اینجا چرا باز میزنه 1000مگ نیاز داری؟! آخه مهندس اینقدر خوبه مانیتور 42. یعنی از وقتی نشیمن تبدیل شده به اتاق کار راحت شدیم مهندس چشم ادم دیگه درد نمیگیره رو مبل راحت میشینی کلا به نفع سلامتی ادمه، فقط حیف که دیگه باید مانیتور کوچیک بش وصل کنم. 

بحث 42 اینچ بودن نیست 

بحث 2K   4K  و یا 8K بودن مانیتور هست که پدر کارت گرافیک رو در میاره 

شما باید یه 3090 بخرین ? 

البته استفاده از تیا رندر برای هر پروژه و هر صحنه ای توصیه نمیشه ?

نقل قول از نبی سروی در 25/08/1399, 1:53 ب.ظ

بحث 42 اینچ بودن نیست 

بحث 2K   4K  و یا 8K بودن مانیتور هست که پدر کارت گرافیک رو در میاره 

شما باید یه 3090 بخرین ? 

البته استفاده از تیا رندر برای هر پروژه و هر صحنه ای توصیه نمیشه ?

سلام. چطو مگه مهندس؟ برا چه پروژه ها و صحنه هایی توصیه نمیشه؟ ما تازگی به این نتیجه رسیده ایم که بریم به سمتی که مدلسازی مون اسکچاپ باشه، بعد ببریم 3dmax و بعد از آبجکت گذاری ، اونجا با کرونا رندر بگیریم. داریم هماهنگ میکنیم با یه نفر که از تری دی مکس فقط اون مواردی رو که ما لازممون میشه بهمون یاد بده. هرچند تیا هم تازگیها این قابلیت رو پیدا کرده که بشه همه آبجکتها رو توش ایمپورت کرد ولی به نظرم بردن توی مکس و استفاده از دنیای آبجکتهای مکس و خروجی با کرونا منطقی تر باشه با توجه به ساپورتهایی که مکس داره. نمیدونم این تصمیم تا چه حد درسته. 

سلام جناب رحیمی تصمیم بسیار خوبی گرفتین 

برای تیم هایی که میتونن نفر اضاف کنین به این شکل کار ترکیبی کاملا درستی هست . 

سلام. وقت شما بخیر و خدا قوت

دیدم وسط کمپاپ یک رندر تیا بیارم ببینم سلیقه ی رنگیم ارتقا پیدا کرده یا همون متاعی که بودم هستم??

خسته نباشین خانوم موسایی? دلچسب شده 

لیوان ها شیشه شون شیشه نیست !  اگه دیزاین دست شماست کاشی بین کابینت زیمین هوایی رو تایل بدین 

مهندس دیدین اومد.اون روزی که یک باره تایید بگیره کارم??حالا وقتشه تو اوج خدافظی کنم:دی 

عرضم به خدمتتون که اولا دست شما درد نکنه،هر انچه ما داریم از اموزش های شماست قطعا

بله شیشه ست ولی نمیدونم چرا هرمدل شیشه ای دادم همینجوری تو رندر نشون داد.  بین کابینت ها هم یادم رفت? مهندس میشه اجر هم داد؟از این اجرای داخلی. البته واسه این کار نه ولی کلی میخوام بدونم میشه واسه این جا اجر داد یا نه

از تنظیمات متریال شیشه تون اسکرین بذارین 

بله میشه آجر داد ولی از نظر نظافت خانگی افتضاح میشه 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???