⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺حسین زارع

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

حسین زارع

نقل قول از نبی سروی در 14/10/1399, 9:52 ق.ظ

تعداد تصاویر مهم نیست 

نتیجه نهایی حاصل از ترکیب شیت مهم هست .

سلام به همه اساتید و معماران و هنرمندان عزیز مخصوصا جناب آقای سروی. این همتتون خدا قوت داره.

اول از همه ببخشید این پیام گذاشتم و از این که در نهایت ما را به این جمله ( " پاسخ شما بدلیل عدم ارتباط با موضع تالار مربوطه حذف گردید") مهمان کنید پیشاپیش از شما سپاسگزارم.

وب سایت جدید خیلی خیلی مبارک باشه و الحق و الانصاف خیلی خوب شده. کارهای مختلف دوستان و اساتید بزرگوار حال ما رو خوب کرد؛ دمتون گرم. اینجا ما رو برد به قدیما. ran2.

سلام عزیز وقت تون به خیر باشه 

خوشحال میشم با بچه های قدیم ran2 گپی بزنیم و بسیار خوشحال تر اگه این روح الله همون روح الله ای که توی ذهن من هست باشه و بسیار خوشحال تر تر تر اگه در این بخش تاپیک بزنین : 

https://upsketchup.ir/forum/forum/%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d8%a7%d8%b2-%da%af%d9%88%d8%af-2/

پ.ن : کاربرهای جدید زیاد با اخلاق سفت  و سخت ناظم های چوب به دست و دلسوز آشنا نیستن واسه همین دیگه تاپیک پاک کردن و اخطار دادن به کاربر از مد افتاده???

سلام و عرض ادب و خسته نباشید و خدا قوت??

0003-034D-04BB-00E8

این سریال سیستم بنده است

خدمت شما : 

EnVhVVwuXLe14/Ey47BcoCQ9GOyZZp5hOusFhlNJCzsP+yAopiAxfreU8ACn1F+NRpAZkQZZQIfl/EvF7M6m1ahXtUY4Ako1NeLHqNthzRmZLzQrfFEqVUrsWZlBdtGl/jJhuyWue6plEuMa1boj83ojjIJPC3+0PTyXTyNq5lTrEuUmJo0zuaZOlpJJXLv5bGRtY3lj

سلام و عرض ادب و خسته نباشید و خدا قوت??

0003-1110-04BB-024A

این سریال سیستم بنده است . مهندس این برنامه اینجوریه که هر بار سریال جدید میخواد یا خودتون بنا به صلاحدید اینطور تنظیمش کردین؟

سلام عزیز 

خدمت شما : 

xtbIIr+1W5SRpS2pNP8w4QICryxEtTgU/BMmScsDNiEFPO4D8VbMfV+mstdInAEy/9yKQxinYpISCPYwx3JKS6H7NVNkLrYWaYNCT/1OQfJLlbwVmBWlii0Sz9ZRDZy5jg805xjIBuylDDyFp2bPsHgJAre2/UK/8dNNX9x9svlYw9QtNbnRu8qawPFECoLMbXZsd3pi

خیر باید ثابت باشه ماشین آی دی ؛ چون بهش تسلط ندارم اشتباهاتی کردم و تغییر کرده ماشین آی دی و فکر میکنم دیگه تا آخر فصل این مشکل پیش نیاد . 

سلام

بنده اون تنظیمات رو انجام دادم ؛ عدد به دست اومده 129 شد برای مانیتور بنده و اعمال کردم ؛ نتیجه این شد . دقیقا الان یک سانتیمتری که فتوشاپ نشون میده یک سانتیمتر هست

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

خوب به سلامتی? 

شیفته ی اون متر خیاطی مامانتون شدم ? من رو برد اون قدیم مدیم ها ?

یخورده از آموزش ها عقبین ها - فردا پس فردا تحویله 

نقل قول از نبی سروی در 18/10/1399, 1:10 ب.ظ

خوب به سلامتی? 

کلا فکر کنم همه این فصل متر خیاطی به دست بودیم ???

نقل قول از نبی سروی در 18/10/1399, 1:10 ب.ظ

خوب به سلامتی? 

متر خیاطی مامان کجا بود ؛ میگین حالا میاد میگه بزار سر جاش? اقا مال خودمه باهاش دور کمرم رو اندازه میگیرم?

اموزش ها رو دوباره دارم میبینم مهندس ؛ به قول خودتون میخوام قشنگ فتوشاپ به جانم بیوفته ؛ بشینه?

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???