⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺حسین زارع

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

حسین زارع

اینقدر روی سیکس پک تون حساس نباشین! ???

با عرض سلام و ادب و توکل بر خدا?‍♂️?

از اونجا که گفتین میشه خلاقیت به خرج داد بنده اینجور به سرش اوردم !? یه نما جلو هست اون یکی پشت . وسایلی که قراره ما بین نمای جلو و پشت قرار بگیره اهم از استخر و پارک بازی و میز صندلی و ... رو چیدم روی یه Path یعنی ادمایی که رو این مسیر حرکن کنن به این موارد بر میخورن !? مسیر رو هم با چمن ترسیم کردم که یعنی محوطه چمن میشه . الهام و اینا هم نگرفتم از جایی همیجوری جوشید?

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

سلام عزیز خسته نباشین ?

خلاقیت عالی شما توسط اجرای ضعیفتون شهید شده 

غم آخرتون باشه ?

سلام خیلی ممنون?

عرض کنم که امکان داره همین رو بهتر کنم که قبول بشه ؟ چون این استایل از خودمه از شما چ پنهون خیلی دوسش دارم حقیقتش?

این اولین شیت ی هست که بنده کار میکنم ؛ اصلا شیت رو تو فتوارک دیدم اولین بار?

یعنی هیچ راهی نداره؟?حذف شدم؟

با این شیت بله?

حذف شده ها ویدیو جمع بندی رو میتونن ببینن ؟?

بله?

سلام و عرض ادب . این تلاش جدیدم?‍♂️ امیدی هست ؟?

فایل های آپلود شده:

با همراهی رعد و برق?

فایل های آپلود شده:

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???