⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺حکیمه آسمیه (NEW)

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

حکیمه آسمیه (NEW)

سلام شبتون بخیر ?

چه خوبه صفحه اول?☘☘ 

خدمت شما:

0003-0C06-0239-024A

مثل اینکه عوض شده ماشین آی دی ها ?

امیدوارم بتونم حلش کنم برای سری های بعدی فصل 6 

o5U4lPyoMAzGqfnFQZdnrZslp+7aQR92Eb/odH+qWDJqJJPcvYeRqBGlr4emf7c4F3zP87GeQng0TVACoYkVd75vS3JpivL38MDYWE6Z2fklRqzu3TP6BLX0cNzjTgh8FIwzK7yM+orFXBXQG7gRdRqKRUmwOzP7NoLADN+mm/oSFYHXu5UqYYVez3SA9b0SaG5lanpq

آقای سروی وقتتون بخیر،

ببخشید  من روی این زمینه کار میکنم پلان رو کشیدم و استروک رو بالا بردم کامل )باز هم خیلی کم رنگ هست.چرا ؟ احتمالا مشکل از  خطوط کد باشه ?

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

از ایمیج سایزتون اسکرین بدین . 

از پنل تنظیم استروک تون هم همین طور 

نقل قول از نبی سروی در 18/10/1399, 11:55 ب.ظ

از ایمیج سایزتون اسکرین بدین . 

از پنل تنظیم استروک تون هم همین طور 

آره استاد خودم دیشب داشتم ایمیج سایز رو چک میکردم دیدم خیلی حجم فایلم ،(همین شیت بالاست )حدود ۲۵۰mbهست .?

برگشتم به قسمت ۳ فصل ۶ که متوجه ایراد کار شم ، الان دوباره سعی ام رو میکنم حتمآ به نتیجه میرسم?????

1

فایل های آپلود شده:

خیلی مشکل دارم  تو قسمت سایز و حجم کار? ، حجم این تصویر ۱۶ مگابایت بود که با کوالیتی ۱۰ ارسال کردم ، تا وارد شیت میکنم حجمش خیلی  زیاد میشه ،   بعد با یک لایه مسک ،دیگه خیلی بیشتر شد ،از اکشن استفاده نکردم واسه کار

ولی وارد فتوشاپ کردم چندتا اکشن رو، 

اینارو هم ببینید ممنون?

فایل های آپلود شده:

st

فایل های آپلود شده:

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???