⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺حکیمه آسمیه (NEW)

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

حکیمه آسمیه (NEW)

2

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.
نقل قول از حکیمه آسمیه در 20/10/1399, 5:59 ب.ظ

2

6

فایل های آپلود شده:

خیلی خوب دارین پیش میرین 

اون خط سمت چپ رو میتونین تا بالا سر متن تون هم ببرین 

6

فایل های آپلود شده:

دیدم بین دایکیومنت ها  هنوز جا هست اینارو هم گذاشتم. ???

پیام تون جا انداخته باودم 

خسته نباشین?

نقل قول از نبی سروی در 22/10/1399, 0:49 ق.ظ

پیام تون جا انداخته باودم 

خسته نباشین?

سلامت باشید? ممنون

سلام  آقای مهندس وقتتون بخیر باشه ?? میخواستم بپرسم که من باید ویندوز لپ تاپ ام رو عوض کنم و نیاز به سرویس و  ..... داره ،

آموزشهای فتوآرک هم حذف میشن برام؟احتمالا نیاز به رمز جدید و.....

من قبل از کمپ، آموزش نما کلاسیک رو خرید زدم و بخاطر همین مشکل گذاشتمش بعدا واسه اون که  مشکلی پیش نمیاد؟!?

سلام خانوم آسمیه ? 

در مورد نمای کلاسیک : 

اگه لایسنس ش رو نگرفیتن قبلا هیچ مشکلی نیست و تا آخر این هفته اصلا همه آموزش های قبلی به قفل جدید مجهز میشن و دردسرتون کمتر میشه . 

در مورد فوتوارک : 

نرم افزار جدید صرفا به سخت افزار وابسته بست و بسیار بعید هست با تغییر ویندوز و سرویس شدن مشکلی براش پیش بیاد . 

چه خوب?? ممنونم ، واسه نما هم پسوردی دریافت  نکردم ?

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???