⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخپشتیبانی تیا رندر VIP: 🌹لطفا موضع جدید ایجاد نکنید ؛ این تاپیک صرفا برای استفاده از تجربیات کاربران Thea Render ؛ پابلیک شده است.🌹رحمان استکی

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

رحمان استکی

استاد درود بر شما

مشتاق دیدار

تیا ورژن 3 رو نصب کردم ممنون ازتون بابت انتشارش. دوتا سوال داشتم ازتون

1. این قسمت batch نمیدونم چیه؟ که با قرمز علامت زدم سمت راست. یه سری دایره هستن روشونم کلیک میکنم پر میشن. چیکار میکنن؟
  2. من تمام سینک هایی که رندر میگیرم بلااستثنا داخل کاسه سینک سیاه میشه. یادمه توی مکس و ویری هم این معضل رو داشتم. آیا بونس نوری نمیرسه بهش؟ تریسینگ دپت روی عدد 5 هست ولی با 15 هم گرفتم باز سیاهه و نور نمیگیره.

سلام رحمان جان ?

قسمت بچ برای صف رندر هست - یعنی چند تا رندر رو میشه بهش دستور داد پشت هم رندر بشن ؛ اون دایره ها برای تعریف خصوصیات هر زاویه ست . 

برای عمق های رفلکسی باید دقت انجین رو ببری بالا . اگه AO بگیری که مشکل خاصی نداره ولی اگه MC بگیری باید  Extended tracing رو فعال کنی و پارامتر Internal reflaction depth  رو ببری بالا - اگه تا 50 بالا بردی و اوکی نشد یه نور کوچولو بذار بالای سینک که کمک ش کنه .

سلام استاد

اون پارامتر رو تا 50 بالا بردم. بالای سینک و حتی داخل کاسه های سینک هم دوتا نور point light گذاشتم ولی مثل سیاهچاله عمل میکنه کاسه ها

دفعه بعدی متریالش رو تو حالت پریست تیا، از Metal گذاشتم روی car paint و خیلی خوب نمایش داد داخل کاسه و نورها رو

ظاهرا متریال stainless steel تیا یه ایرادی داره که این مشکل توش بوجود میاد.

از متریال silver خود تیا استفاده کردم. اون مشکل برطرف شد و سینک رو در اورد.

ممنون میشم نظرتون رو راجب این رندر بفرمایید.

متریال ها طبیعتا رفتار متفاوتی دارن ولی به خاطر فیزیک نور خیلی وقت ها میشه از iorمتفاوتی استفاده کرد و حساس نبود و ملاک رو صرفا گذاشت برای تیره نشدن . 

انتقاد در مورد رندر : 

۱ چرا قرمز ؟ اگه خواست کارفرماست دقیقا همین قرمز رو میخواد ؟ اگه دقیق همین قرمز جیغ رو میخواد سرت رو بکوب به دیوار و بهم من هم بگو که بکوبم ?

۲ کار جزییات کافی نداره . قفسه ها خالی ان . مدل یخچال و لباسشویی خوب نیست و ...)‌ شاید فکر کنی اینا به رندر طبیعی ربط ندارن ولی دقیقا ربط دارن !)

۳- متریال ها خامن . فقط رفلکس دارن و انگار خبری از مپ رافنس نیست 

سلام استاد

اصلا کارفرمایی درکار نیست صرفا رندر میگیرم دستم گرم بشه کیفیتشم درحد یه تولید محتوای جذاب تو اینستا میخوام.

عوض کردم یه چیزایی رو از جمله آبجکت ها ولی چیزی اضافه نکردم.

مشکلم این هایلایت هاست توی رفلکس متریال سفید درها. سفیدش ترکیب یه basic و یه coating هست. همه چیزو داره بازتاب میده و خیلی جاهاشم سوخته

عکس دومو ببینید. هفته پیش اجرا کردم و یه عکس سادست متریالشم پلی گلس سفید... یه همچین رفلکسای نرم و نازی میخوام از اون متریال سفیدم توی رندر

یه پیامم توی تلگرام دادم بهتون راستی فکر کنم دسترسی ندارید. عذرخواهی میکنم

سلام مجدد رحمان جان ?

شرمنده من این چند روز درگیر انتخاب های سختی بودم و زیاد به شبکه های مجازی م سر نزدم .  

این متریالی که شما میخوای چالش به شدت جذابی هست ! یه پیشنهاد دارم برات . دقیقا همین تصویر رو مدل کن و برام بفرست تا طبق تصویر عکس برداری شده درش بیاریم با هم . اینجوری تجربه ی جالبی برای هردومون میشه .

سلام استاد

ارادت

شرمنده اصفهان نبودم این دو هفته که مدل رو بفرستم ببخشید خیلی وقفه افتاد اینبار

الان فایل مدل و بقیه عکساشو زیپ کردم شده 11مگ و میگه اجازه ارسال این حجم رو ندارم... چطور بفرستم؟ خود مدل هم زیپ شدش 5مگ هست

سلام رحمان جان 

سفر به سلامت ?

یه سرور دیگه دیگه آپلود کن و لینک ش رو اینجا بذار 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???