⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخپشتیبانی تیا رندر VIP: 🌹لطفا موضع جدید ایجاد نکنید ؛ این تاپیک صرفا برای استفاده از تجربیات کاربران Thea Render ؛ پابلیک شده است.🌹رحمان استکی

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

رحمان استکی

یعنی این رندر نیست ؟! 

نقل قول از نبی سروی در 13/06/1400, 5:48 ب.ظ

یعنی این رندر نیست ؟! 

رندر هست ولی من نگرفتم فقط بابت مدلینگ درها فرستادم

آهان متوجه شدم . الان توی مدلینگ درب ش مشکلی داری شما ؟ 

سلام استاد

بله دقیقا... این سبک درها اخیرا بنام طرح انزو رایج شده که توی مدلینگشون همچنان مشکل دارم.

یه راهی که امتحان کردم برای اون درای توپ توپی برجسته این بود که یه تعداد کره رسم کنم و کپی کنم و از در سابترکت بکنم ولی به شدت طول میکشه این پروسه و خسته کنندست...

فکر کنم اشتباه پرسیده بودم جای سوالمو و باید توی بخش پلاگین میپرسیدم یا پرسش و پاسخ معماری

اینا همه پترن تکراری دارن رحمان جان 
یه پترنش رو دربیاری میتونی تکثیرش کنی ( یعنی لازم نیست کلی کره رو سابترکت کنی - 8 تاش رو انجام بده با Bool tool  و بقیه رو کپی کن ) 

البته مدل آماده های این فرمی زیاده  

ممنون استاد دستتون درد نکنه

اطلاع رسانی ایمیلی که ندارم دیر هم فروم میام باید ببخشید... کمپاپ عید قبلی هنوز برای من بازه هم داینامیک کامپوننت‌‌هارو ساختم و خیییلی بکارم اومده توی پرزنت مشتری و هم پلاگین انیماتور که برای رندر فعلا جز امبینت اوکلایژن و تیا هیچی واسش نیست و تیا هم آفلاین و زمان رندر فریم‌های یه انیمیشن اصلا منطقی نمیشه... ??????

یه مساله دیگه برام پیش اومده. من یه انیمیشن فقط با خود sceneهای اسکچاپ و section cut ها ساختم از هیچ پلاگینی استفاده نکردم. اینجا هم نشد آپلودش کنم حجمش ۶مگ بود. توی تلگرام فرستادم واستون... چطوری میتونم از این رندر بگیرم؟ آیا اینسکیپ همچین قابلیتی داره و سکشن‌کات‌های اسکچاپ رو پشتیبانی میکنه؟

سلام رحمان جان ? 

نه اینسکیپ ساپورت نمیکنه ( اطلاعات من برای 5 ماه پیشه) 

ممنون از لطفتون

پلاگین یا انجینی سراغ دارید که بتونم یه رندر حداقل در حد نور و سایه و رفلکت دادن به متریال ها ازش بگیرم؟ 

اگه منظورت انیمیشن هست ؛ اینسکیپ حداقل ترین هست از نظر سخت افزاری . 

مگه اینکه از انجین های آنلاین استفاده کنی.  یه آموزش قبلا گذاشته بودم برای اینجین های ساده اسکچاپی اون ها رو چک کن - یکی 2 تاشون رایگان بودن فکر کنم. 

نقل قول از نبی سروی در 10/12/1400, 6:55 ب.ظ

اگه منظورت انیمیشن هست ؛ اینسکیپ حداقل ترین هست از نظر سخت افزاری . 

مگه اینکه از انجین های آنلاین استفاده کنی.  یه آموزش قبلا گذاشته بودم برای اینجین های ساده اسکچاپی اون ها رو چک کن - یکی 2 تاشون رایگان بودن فکر کنم. 

درود بر شما استاد

انجین آنلاین منظورتپن همون ریل تایماست؟ یا چیزی رو بستر وب هست؟؟

از فایل انجین‌های ساده اسکچاپی ambient occlusion رو دانلود کردم. ظاهرا هم سکشن انیمیت اسکچاپ رو ساپورت میکنه هم پلاگین انیماتور. آموزش‌هاشو از یوتوب میبینم.

بابت سخت‌افزار این لپتاپو گرفتم و امیدوارم تا مدتی محدودیت سخت‌افزاری نداشته باشم... شما هم توی انتخاب نرم‌افزار کمکم کنید ?? چقدر من این دوسال سر سخت افزار حرصتون دادم حلال کنید ??‍♂️?????

Ryzen 5900x, Ram 32gb, Rtx 3080

فقط اگر ممکنه پشتیبانی پکیجای منو از الان حساب کنید کورس اینسکیپ رو هم بااجازتون رزرو کردم. امیدوارم عید پرباری درکنار مجموعه شما داشته باشم و برنامه مهاجرت شما هم به خوبی پیش رفته باشه ?????

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???