⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخپشتیبانی تیا رندر VIP: 🌹لطفا موضع جدید ایجاد نکنید ؛ این تاپیک صرفا برای استفاده از تجربیات کاربران Thea Render ؛ پابلیک شده است.🌹رحمان استکی

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

رحمان استکی

درود مجدد

ارادتمندم

فایل مدل رو با بقیه عکس های پروژه گذاشتم.

https://uupload.ir/view/soal_mr.nabi_sarvi_00x4.rar/

رویه و بین کابینتی هم یه سنگ براق شده و از یک جنسه که متاسفانه نرسیدم برم بعد از نصب سنگش عکس بگیرم

سلام رحمان جان ? 

مدلت خیلی با پروژه واقعی فرق داره - دیتیل ها و جزییات باید دقیق باشن تا بشه همون نتیجه رو گرفت . شما خیلی جاهای عادی رو اصلا بی خیال شدی مثل سقف ! که آماتورها هم رعایت میکنن ولی من چیزهایی خیلی ظریف تر رو هم نشانه گذاری کردم که مدل همه شون رو درست کنی و بعد رندر رو استارت بزنیم . ( تصویر ضمیمه شد ) 

سلام

جزییات حتی در حد نوار pvc؟؟ خیلی سخت شد از مدل اصلی بیشتر طول کشید... من معمولا بجز چیزی که قراره کار کنم با چیز دیگه ای کاری ندارم ولی تمرین خوبی بود... کلید و پریزا به خصوص

https://uupload.ir/view/final_w45s.rar/

یه سوال... ما اگه یه پلان کامل خونه رو مدل کنیم و از یه اتاقش بخوایم یه شات رندر بگیریم؛

نرم افزار بقیه جاهای خونه رو هم که ما نمیبینیم ولی توی مدل هست پردازش میکنه یا فقط با کادری که واسه رندر گذاشتیم کار داره و بقیه جزییات رو وارد محاسبه نمیکنه

فکر کنم قضیه اون رعیتی که شنیده بود شاه کیک میخوره رو توی آموزش ها گفتم نگفتم ؟ ?

انجین ها هر روز سعی میکنن باهوش تر بشن و فضاهای بیرون کادر رو محاسبه نکنن ولی همچنان این قضیه مهم هست و بار روی Ram  و زمان سینک رندر و بعضا پردازش میارن . توی پک تیا مفصل صحبت شده بود یادمه . توی رییل تایم ها هم که کلا تاثیر دارن و دهن ram رو مورد عنایت قرار میدن ? اسکچاپ  سیستم لایه بندی خوبی داره و راحت میتونی بخش هایی که لازم نیستن رو هاید کنی ( البته بعضی وقت ها وجود بخش های دیگه لازمه برای بونس بیشتر نورها ) 

ارادت استاد

رعیت و کیک آشناست واسم با این توضیحتون متوجه شدم منظورتون رو... ? 

این روزا مثل بنز درحال رندر گرفتنم فقط سعی میکنم هرچی سوال دارم بپرسم ازتون...

1.  تو فایل زیپی که فرستادم این فرم درها الان خیلی مد شدن و میخوام مدلشون کنم. هم اون قابی که معکوس خورده روی در کابینتا و هم اون فرم توپ توپی روی درا... چطور میشه همچین چیزی در اورد؟ ورق 25 میل ضخامت داره و حاشیه هاش یه پخ با مقطع منحنی میخوره و به همون 16 میل میرسه. تعداد درها هم زیاده و با ابعاد مختلف
  2.  توی تیا جدید چرا نمیتونم برای هر sceneاسکچاپ تنظیمات دوربین جداگونه بذارم؟ توی قبلی یه دکمه اون زیر بود که دوربین رو برای scene آپدیت میکردیم.

من فایلی نمیبینم رحمان جان ? 

اون درهایی که میگی مد شده رو کل متوجه منظورت نشدم. 

برای دوربین ها توی تیا جدید هم setting panel رو بزن( اون چرخ دنده توی تولبار ) بعدش هم : 

ممنون استاد

تااازه کشفش کردم این قسمت batch رو چقدرررم به درد بخوره ممنون ازتون

فایل اون درها یه فایل .rar هست ضمیمه سوال قبلی کردم. تعداد بیشتری عکس داره

الان بازم میفرستم... یه چیزی مثل پلاگین راند کرنر اگر باشه برای این کار که بجای راند کردن گوشه ها پروفیل بگیره و با دوتا کلیک درست کنه خیلی خوب میشه. البته برای اون توپ توپی ها جواب نمیده این روش

رندر خوبی شده رحمان جان 

با توجه به اینکه جنس کاری که میکنی سبک هس توی اسکچاپ و تیا به مقام والای معنویت میتونی برسی و دلخوش به ای مقدارها نباش

واقعیت ش من یه مشکلی پیشاومده برا و تا هفته ی بعد به سیستم دسترسی ندارم بعدش یاداوری کن این چالش مدلینگت رو حل کنیم . به نظر ساده میاد ولی قلق ریز داره . 

رندر خوبی شده رحمان جان . 

با توجه به سبک بودن حنس کاری که میکنی به نظرم میتونی با اسکچاپ و تیا به مقام معنویت برسی . دلخوش به این مقدارها نباش . 

واسه اون چالش مدلینگت هفته ی بعد یادآوری کن باهاش ور برم . متاسفانه فعلا یه مشکلی دارم و در دسترس م نیست سیستم تا چند روز آینده . 

استاد ارادت

فقط جسارتا این عکسارو که فرستادم رندرای من نیستناااا

من راجب مدلینگش سوال پرسیدم.  احساس میکنم دستم انداختید  

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???