⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺ریحانه اسدزاده

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

ریحانه اسدزاده

سلام ریحانه خانوم ?

برای تکمیل ثبت نام نیاز به آپلود استوری تون هست. 

نقل قول از ریحانه اسدزاده در 22/08/1399, 2:34 ق.ظ

سلام روز بخیر 

من استوریمو اپلود میکنم ولی نمیدونم انجام میشه یا خیر 

امیدوارم اپلود شده باشه 

...

سلام خانوم اسدزاده 

تصویری آپلود نشده  - اگه چیزی آپلود بشه خود شما هم میتونین ببینین - همین طور میتوینن به تاپیک دوستان دیگه سر بزنین و مشاهده کنین که همگی انجام دادن این فرایند رو ?

استوری

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

سلام مجدد  خانوم اسد زاده ? 

به کمپآپ فوتوارک خوش اومدین ?

سلام روز بخیر 

می تونم خواهش کنم توی یک استوری نحوه برگزاری و ساعتهای ورکشاپ هارو بزارید 

من متوجه نمیشم چیکار باید بکنم یکم گیج شدم .

ممنون میشم از تون ?

نقل قول از ریحانه اسدزاده در 24/08/1399, 11:03 ق.ظ

سلام روز بخیر 

می تونم خواهش کنم توی یک استوری نحوه برگزاری و ساعتهای ورکشاپ هارو بزارید 

من متوجه نمیشم چیکار باید بکنم یکم گیج شدم .

ممنون میشم از تون ?

سلام خانم اسد زاده، خسته نباشید
از طریق صفحه مربوط به دانلود فایل های ضمیمه کمپ آپ فوتوآرک (این لینک) میتونین وارد بخش فصل اول بشین و قسمت های منتشر شده رو دانلود کنین.

بعد از تماشای این فصل و در انتهای قسمت آخر یه ورکشاپ کوچولو هست که میتونین تمرین خودتون رو انجام بدین و عکسش رو در تاپیک شخصیتون به اشتراک بذارین برای ادامه روند کمپ ?? 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???