⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺ریحانه اسدزاده

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

ریحانه اسدزاده

خیلی هم عالی شد 

خسته نباشین? 

لومیون دوست داشتنی هست ولی سخت افزار مناسبی میخواد - اگه نرم افزار مدلینگ تون راینو - رویت یا اسکچآپ هست بنده اینسکیپ رو پیشنهاد میکنم 

سلام روز بخیر 

استاد من داشتم تنظیمات فصل دو برای براشم که گفتید چجوری میشه خط های کشیده شده رو باز کنیم توی نمایش براش میزدم بعد رفتم تو تنظیمات گزینه tree_brushes زدم از روی کنجکاوی ببینم چی میشه بعد ی صفحه اومد اونم اوکی زدم ی صفحه دیگ اومد نو زدم ترسیدم ی دف دیدم براشای عزیزم همه رفتن موند فقط درختا . 🙁 

چیکار کنم دوباره برگردن استاد :(((

چیز خاصی نشده پنل براش هاتون ریست شده به یه مجموعه 

مجدد ایمپورت کنین 

چجوری ایمپورت کنم ؟

از کجا بیارم براش ؟

شما مطمئن هستین  همه ی قسمت ها رو دیدین تا اینجا ؟ 

سلام روز بخیر 

وای چقدر گیج کننده و سخت بود این فصل 

امیدوارم درست انجام داده باشم و ی سوال من حس میکنم بعد از انجام کار همه مراحل یادم میره این حس طبیعیه ؟:(

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

بله طبیعی هست. 

قطعا کسی با یه بار پشت فرمو ننشستن مسلط نمیشه - اندک اندک جمع مستان میرسد? 

در مورد کار : 

سایز کوچیک >> حذف مستقیم 

مستطیل های منظم جلوی کار نتوشنتن به کار بشینن . یه فکر دیگه ای براشون بردارین . درخت ههای بک گراند هم میتونن یه والوور دیگه هم داشته باشن ( ارتفاعشون زیاد نشه همین ها رو کوچیک کنین بعد یکی دیگه اضافه کنین 

دوباره سلام استاد ممنون از کرکسیونتون 

من اگر اون کادر های خاکستریی گذاشتم بخاطر طبغیت از مدلم بود که براتون فرستادم . ولی خب الان بهش براش سنگ دادم که حالت سکو بخودش بگیره 

در مورد سایز هم من عمدا کوچک کردم سایزو که اپلود بشه و الان بزرگترش کردم امیدوارم که این اندازه اوکی باشه . ممنون 🙂

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

هر دو کار خوب شدن 

کار دوم بهتر 

وقتی دارین مینیمال پیش میرین قطعا تمام اجزا باید با این مینیمال بودن هماهنگ باشن واسه همین کار دوم به مراتب بهتر دراومده 

نقل قول از ریحانه اسدزاده در 08/09/1399, 4:13 ب.ظ

دوباره سلام استاد ممنون از کرکسیونتون 

من اگر اون کادر های خاکستریی گذاشتم بخاطر طبغیت از مدلم بود که براتون فرستادم . ولی خب الان بهش براش سنگ دادم که حالت سکو بخودش بگیره 

در مورد سایز هم من عمدا کوچک کردم سایزو که اپلود بشه و الان بزرگترش کردم امیدوارم که این اندازه اوکی باشه . ممنون ?

کار دومتون خیلی خوب شده

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???