⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺ریحانه اسدزاده

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

ریحانه اسدزاده

سلام 

خسته نباشید ممنون از این ورکشاپ عالی .

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

سلام ریحانه خانوم ?

ترکیب های خوبی شدن ولی هدف ورکشاپ ترکیب با تصاویری هست که بک گراند مطلقا سفید یا مشکی دارن ?

سلام وخسته نباشید 

این پروژه پایان نامه من هستش و کار برای خودم هست. 

فقط استاد تنها مشکلی که برای من پیش اومد نمیدونم چون فایلم خیلی سنگین شده بود زمانی که میخواستم اون درخت شاخه ای رو بیارم روی کارم همش بهم ارور میداد و حتی فایلم رو سیو کردم خواستم با ی صفحه جدید روی عکسم بیارمش دوباره هم ارور داد بخاطر همین فقط اون شاخه رو توی کارم موفق نشدم بزارم .

ممنون از وقتی گذاشتید.

فایل های آپلود شده:

چقدر پروژه اتون قشنگ بوده????

به نظرم یکم تکسچر رو کمتر کنید خیلیی بهتر میشه و اگه خط های ساختمان هم تیره تر بشه کارتون فوق العاده میشه???

بسیار چشم نواز? 

در مورد خونده نشدن اون تصویر توی تاپیک دوستان دیگه گفته شده بررسی  کنین . مشکل از سنگینی فوتوشاپ شما نیست . (سرچ کنین خطا رو به انگلیسی یا عکس رو توی paint باز کنین و با فرمت دیگه یا ذخیره کنین ) 

بافت و چمن اطراف محوطه خیلیتوی چشم هست و ضعیف ترش کنین . 

یه رندر لاین از لومیون بگیرین که بتونین خطوط اصلی پروژه رو توی فتوشاپ برجسته کنین .

میدونم در مورد ابزار کراپ چیزی نگفتیم ولی عالی میشد اگه کراپش میکردین و کار وسط شیت قرار میگرفت و از دو طرف یک فاصله یکسان داشت . ?

حس میکنم اون بافت بتون رو هم از قلم انداختین .  به علاوه اینکه اون بافت فیلتر هم میتونه لایه ش اوپسیتی کمتری داشته باشه . 

نقل قول از ریحانه اسدزاده در 30/08/1399, 2:17 ق.ظ

سلام وخسته نباشید 

فقط استاد تنها مشکلی که برای من پیش اومد نمیدونم چون فایلم خیلی سنگین شده بود زمانی که میخواستم اون درخت شاخه ای رو بیارم روی کارم همش بهم ارور میداد و حتی فایلم رو سیو کردم خواستم با ی صفحه جدید روی عکسم بیارمش دوباره هم ارور داد بخاطر همین فقط اون شاخه رو توی کارم موفق نشدم بزارم .

ممنون از وقتی گذاشتید.

خوشکل کی بودهههه (ایکون قلب و بوس و این چیزا) خیلی قشنگه فقط حیف، روز تحویل این پروژه جای چنین چیزی وسط شیت ها خالی بوده. من بودم واسه استادم میفرستادم:)

نقل قول از مهسا شعیبی در 30/08/1399, 3:06 ق.ظ

چقدر پروژه اتون قشنگ بوده????

به نظرم یکم تکسچر رو کمتر کنید خیلیی بهتر میشه و اگه خط های ساختمان هم تیره تر بشه کارتون فوق العاده میشه???

ممنونم از شما و نظر لطفتون ...

نقل قول از نبی سروی در 30/08/1399, 6:57 ق.ظ

بسیار چشم نواز? 

در مورد خونده نشدن اون تصویر توی تاپیک دوستان دیگه گفته شده بررسی  کنین . مشکل از سنگینی فوتوشاپ شما نیست . (سرچ کنین خطا رو به انگلیسی یا عکس رو توی paint باز کنین و با فرمت دیگه یا ذخیره کنین ) 

بافت و چمن اطراف محوطه خیلیتوی چشم هست و ضعیف ترش کنین . 

یه رندر لاین از لومیون بگیرین که بتونین خطوط اصلی پروژه رو توی فتوشاپ برجسته کنین .

میدونم در مورد ابزار کراپ چیزی نگفتیم ولی عالی میشد اگه کراپش میکردین و کار وسط شیت قرار میگرفت و از دو طرف یک فاصله یکسان داشت . ?

حس میکنم اون بافت بتون رو هم از قلم انداختین .  به علاوه اینکه اون بافت فیلتر هم میتونه لایه ش اوپسیتی کمتری داشته باشه . 

سلام ممنون از نظرتون .

من با لومیون و کلا رندر گرفتن بلد نیستم کار کنم و اینکه کلاس هاش تازه میخوام ثبت نام کنم 

بافت بتن رو انداختم روی کارم .

چشم الان کراپ میکنم و بافت چمن کمرنگ تر میکنم میفرستم دوباره 

نقل قول از اعظم موسائی در 30/08/1399, 11:18 ق.ظ
نقل قول از ریحانه اسدزاده در 30/08/1399, 2:17 ق.ظ

سلام وخسته نباشید 

ممنون از وقتی گذاشتید.

خوشکل کی بودهههه (ایکون قلب و بوس و این چیزا) خیلی قشنگه فقط حیف، روز تحویل این پروژه جای چنین چیزی وسط شیت ها خالی بوده. من بودم واسه استادم میفرستادم:)

ممنونممم خیلی خوشحالم که پروژم مورد پسند شما دوستان بوده . مرسی از نظرتون 

دوباره سلام 

اصلاحاتی که گفتید رو انجام دادم و اون درخت شاخه ای هم درست شد با تغییر فرمت ممنونم

فقط اینکه نه لومیون دارم روی سیستمم نه کار کردن باهاش بلدم انشاا... در برنامه بعدی که اون رو هم اموحتم حتما این کار لحاظ می کنم چون گزینه و نحوه انجامش رو یادداشت کردم .

فایل های آپلود شده:

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???