⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺عذرا رفیع

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

عذرا رفیع

امیدوارم در این دوره چیزهای زیادی یا بگیرم 

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

سلام خانوم رفیعی ?

تعریف جالبی از فتوشاپ داشتین, به کمپآپ فوتوآرک خوش اومدین . 

ممنونم از این فرصتی که در اختیار ما قرار دادید.

??

تمرین جلسه اول 

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

سلام خانوم رفیع ? 

کار جالبی شده - خسته نباشین

ممنون اقای سروی ......... واسه جلسه اول ایده جالبی بود خیلی خوشم اومد ،بازم ممنون برا فرصت جالب و جذابی که در اختیارمون گذاشتید امیدوارم زمان اجازه تا اخر بودن بده همراه کمپاپ را بهمون بده 

??

نقل قول از عذرا رفیع در 25/08/1399, 7:57 ب.ظ

تمرین جلسه اول 

ار بین کار بچه ها که میدیدم تا تمرین کنم و ایده بگیرم این کار خیلی دوست داشتنی بود.

خدا قوت

نقل قول از محدثه انصاری در 26/08/1399, 3:36 ب.ظ
نقل قول از عذرا رفیع در 25/08/1399, 7:57 ب.ظ

تمرین جلسه اول 

ار بین کار بچه ها که میدیدم تا تمرین کنم و ایده بگیرم این کار خیلی دوست داشتنی بود.

خدا قوت

ممنون از لطفتون این خیلی سریع زدم خیلی به خاطر نت نتونستم وقت بزارم برا سرچ ،ارشیو هم دم دست نبود ،خوشحالم یک نفر از کار من خوشش اومده ،این انگیزه بود برای ادامه کار ،بازم ممنون از حسن توجه شما 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???