⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺عذرا رفیع

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

عذرا رفیع

سلام خانوم رفیع تلاش تون رو بکنین تا قبل 12 اپلود بشه 

کار قبلی تون کیفیت لازم رو نداره 

نقل قول از عذرا رفیع در 30/08/1399, 5:59 ب.ظ

اقای مهندس من نگفتم که اینکار مینیمال هستش ،کلا خودم کمترین تغییرات می پسندم و مینیمال را دوست دارم،فقط  سعی کردم براش استفاده کنم توی این کار بیشتر از قبل ........... یعنی مشکی هاش کم کنم ؟؟؟؟

آهان شرمنده الان متوجه منظورتون شدم ? خوب کار مینیمال انتخاب میکرین . تاپیک خانوم شکرالهی رو چک کنین?

میزان سیاه بودن کار کم کردم و بافت هم ریزتر کردم 

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

خسته نباشید صعود مشروط ? 

نقل قول از نبی سروی در 01/09/1399, 0:09 ق.ظ

خسته نباشید صعود مشروط ? 

جناب سروی جسارتا کار ایشون تغییراتش خیلی بیشتر از کار من بود؟ من نمیخوام به کار ایشون ایراد بگیرم فقط کنجکاو شدم معیارتون چی بوده واسه رد یا قبول کردن کارا؟

نقل قول از dramirreza در 01/09/1399, 0:53 ق.ظ
نقل قول از نبی سروی در 01/09/1399, 0:09 ق.ظ

خسته نباشید صعود مشروط ? 

جناب سروی جسارتا کار ایشون تغییراتش خیلی بیشتر از کار من بود؟ من نمیخوام به کار ایشون ایراد بگیرم فقط کنجکاو شدم معیارتون چی بوده واسه رد یا قبول کردن کارا؟

سلام عزیز ? فقط 24 دقیقه اختلاف در زمان آپلود اثر داشتین . ایشون 20 دقیقه قبل از 12 و شما 4 دقیقه بعد از 12 که در تاپیک خودتون به این مورد اشاره شد . وگرنه از نظر کیفی بنده اثر شما رو بیشتر میپسندم . 

جناب سروی عزیز اگه دقت کنین من ۱۱.۵۸ پیامم ارسال کردم و در حال اپلود بود فایل ها چون دیدم داره طول میکشه سری عکس گرفتم و راس ۰۰:۰۰ عکس از مانیتور ارسال کردم که ببینن کار تموم شدس فقط نت سرعتش پایین  بود و طول کشید فکنم تایم بنده رو اشتباه دیدین فایل ها هم ۰۰:۰۱ دقیقه و ۰۰:۰۲ دقیقه ارسال شد لطفا دباره بررسی بفرمایین

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

به صورت کلی برای بنده 1 دقیقه هم یک دقیقه ست? 

سرعت نت هیچ وقت خوب نیست و این شما هستین که خودتو نرو باید با شرایط وقف بدین . 

به هر صورت به خاطر اون 2 دقیقه تاپیک تون رو با حالت صعود مشروط باز میشه ? و در صورت نبودن بین برترین آثار ورکشاپ سوم از کمپآپ حذف میشین ?

سلام خانوم رفیع 

تاپیک شما به دلیل عدم ارسال اثر فصل سوم قفل شد ?

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???