⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺عذرا رفیع

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

عذرا رفیع

خیلی ها خوش شون اومده? فرصت بیان ندارن?

مرسی ممنون از لطفتون اقای سروی 

اما تمرین دوم ،اول از همه لازم عذر خواهی کنم به خازطر اینکه اینجا که من زندگی می کنم این اواخر نت خیلی داغون بنا به مسایل سیاسی ،من امشب بالاخره فایل های مرحله دومم دانلود شد جسارتا من از قایل های اخر نگاه می کنم بیام اول که برسم تمرین انجام بدم ،کاش همون فایل خودتون انجام می دادیم ،حس می کنم فایل خودم یک جوری شد،من خواستم با فایل اتوکد بیام درست کنم که دیدم جز موارد کمپ نبود، حالا من میفرستم خوشحال میشم راهنمایی کنید و ایده بدید برای بهتر شدنش، بازم ممنون به خاطر وقتی که میزارید

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

از فایل اتوکد هم میشد استفاده کرد فکرکنم?

این کارتون هم قشنگه یکمم براش میپاشیدید روش خیلی قشنگتر میشه?

سلام خانوم رفیع? 

اتفاقا کاری که انتخاب کردین خیلی خوبه . 

اما فیلتر بافت نسبت به کار درشت هست و باید ریزبشه . 

براش بازی نکریدن و به همین دلیل جزییات کمه . 

اون بافت بتنی رو هم تزریق کنین بهش 

نقل قول از نبی سروی در 30/08/1399, 7:00 ق.ظ

سلام خانوم رفیع? 

اتفاقا کاری که انتخاب کردین خیلی خوبه . 

اما فیلتر بافت نسبت به کار درشت هست و باید ریزبشه . 

براش بازی نکریدن و به همین دلیل جزییات کمه . 

اون بافت بتنی رو هم تزریق کنین بهش 

سلام ممنون از راهنمایی تون اون بافت بتنی را اضافه کردم ولی خب مجبور شدم اوپاستی را بیارم پایین چون بالاتر بودنش خیلی بهش نمی اومد .................فیلتر بافت هم راستش بخواید ریز بود دیدم خیلی به چشم نمیاد منم بزرگش کردم ،حالا باز مجدد امتحانش می کنم ............ درباره براش چندتا امتحان کردم جالب نشدش برا همین پاکش کردم ، حالا مجدد یکم ازمون خطا میکنم واسش ببینم چطوری میشه ..... بازم ممنون برای راهنمایی هاتون 

یکم براش به کار اضافه کردم و همین طور هم بافت ریز تر کردم 

ولی حسم اینکه خیلی شلوغ شد ،من کلا مینیمال دوست دارم 

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

سلام مجدد خانوم رفیع 

پرزنت های مینیمال کلا بافت ندارن 

و غلظت رنگ شون خیلی خیلی کمتر از چیزی که شما استفاده کردین هست 

برای زیاد میزنن ولی براش هاشون تو خالی هست . 

رنگ مشکب در کار شما بسیار غلیظ داره استفاده میشه . 

نقل قول از نبی سروی در 30/08/1399, 5:54 ب.ظ

سلام مجدد خانوم رفیع 

پرزنت های مینیمال کلا بافت ندارن 

و غلظت رنگ شون خیلی خیلی کمتر از چیزی که شما استفاده کردین هست 

برای زیاد میزنن ولی براش هاشون تو خالی هست . 

رنگ مشکب در کار شما بسیار غلیظ داره استفاده میشه . 

اقای مهندس من نگفتم که اینکار مینیمال هستش ،کلا خودم کمترین تغییرات می پسندم و مینیمال را دوست دارم،فقط  سعی کردم براش استفاده کنم توی این کار بیشتر از قبل ........... یعنی مشکی هاش کم کنم ؟؟؟؟

من ویرایش کردم مجدد هر کاری می کنم بیاد ارسال نمیشه 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???