⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺فاطمه شرقی

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

فاطمه شرقی

سلام خانوم شرقی خسته نباشین? 

مشکل فرمت جی پی جی حل شد 

بابت کارتون هم خسته نباشین ولی به عنوان اثر B  قابل قبول نیست .یک کارA  عالی هست که مهلت ارسالش دیروز بوده .
اون کانسپت اول رو برسونین حتما 

نقل قول از نبی سروی در 02/10/1399, 9:44 ب.ظ

سلام خانوم شرقی خسته نباشین? 

مشکل فرمت جی پی جی حل شد 

بابت کارتون هم خسته نباشین ولی به عنوان اثر B  قابل قبول نیست .یک کارA  عالی هست که مهلت ارسالش دیروز بوده .
اون کانسپت اول رو برسونین حتما 

سلام استاد خسته نباشید . الان متوجه نشدم چرا این کار دومم قابل قبول نیست ؟؟؟ اینکه خیلی تمیز تر و بهتره استاد . من دیشب فرستادم براتون فرمودید خوبه فقط کادرش افقیه که تصحیح کردم . الان واقعا این قابل قبول نیست ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟???

کار  طبیعته  خیلی فرمتش ضعیف میشه استاد وقتی کراپ میشه .  

بله همچنان هم میگم خوبه - عرض کردم که اون دیشب بود ولی کار عمودی کانسپت دوم رو امشب فرستادین ?? 

در مورد کیفیت کانسپت اول هم گفتم که اشکال نداره شما کراپ ش کنین بنده قبول میکنم . 

نقل قول از نبی سروی در 02/10/1399, 10:27 ب.ظ

بله همچنان هم میگم خوبه - عرض کردم که اون دیشب بود ولی کار عمودی کانسپت دوم رو امشب فرستادین ?? 

در مورد کیفیت کانسپت اول هم گفتم که اشکال نداره شما کراپ ش کنین بنده قبول میکنم . 

چشم استاد من تا نیم ساعت دیگه هم کار طبیعت رو میفرستم . تا ساعت 12 وقت دارم ؟!؟!

بله? 

بهترین تلاش تون رو انجام بدین 

در نظر بگیرین که فصل پیش ؛ صعود خیلی خیلی مشروط داشتین ?

نقل قول از نبی سروی در 02/10/1399, 10:30 ب.ظ

بله? 

بهترین تلاش تون رو انجام بدین 

در نظر بگیرین که فصل پیش ؛ صعود خیلی خیلی مشروط داشتین ?

بله استاد حتما ، لطفا شما هم در نظر بگیرید که با پرش فیلما و ندیدنشون دو  کانسپت در چندین حالت ارائه دادم???  . 

استاد اگر اینطوری اطرافش خودش کادر بده ، فرمودید که اشکال نداره دیگه درست ؟؟

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

خیر بنده کلا هیچ چیز رو در نظر نمیگیرم ? فقط و فقط نتیجه و زمان 

بفرمایید استاد اینم قبل و بعد  . اگر بازم جای کار داره ممنون میشم بهم بگید تا رفع و رجوع کنم .

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

خسته نباشین 

صعود شما بلا مانع ?

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???