⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺فاطمه شرقی

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

فاطمه شرقی

سلام خانوم شرقی عزیز ?

قفل لایسنس ما ایراد داره و قابل تکذیب هم نیست . ولی چاره ای جز همین روش نداریم . سعی کنین ابتدای کمپ آموزش ها رو ببینین که وسط ش اسیر واقعه نشین . الان غیر از اون چیزی که برای رفع اشکال اسمارت اسکرین گفتیم چیز جدیدی برای بیان وجود نداره .

ریستارت کنین و تست مجدد 

نقل قول از نبی سروی در 01/10/1399, 5:44 ب.ظ

سلام خانوم شرقی عزیز ?

قفل لایسنس ما ایراد داره و قابل تکذیب هم نیست . ولی چاره ای جز همین روش نداریم . سعی کنین ابتدای کمپ آموزش ها رو ببینین که وسط ش اسیر واقعه نشین . الان غیر از اون چیزی که برای رفع اشکال اسمارت اسکرین گفتیم چیز جدیدی برای بیان وجود نداره .

ریستارت کنین و تست مجدد 

مجددا سلام جناب سروی  ، همین الان که دارم این کامنت رو مینویسم ریستارت مجددا شده و امتحان مجدد کردم  اما باز هم مشکل داره . بابت ابتدای کمپ دیدن هم  ، تحویل داشتیم و من از دیروز شروع کردم و عالی پیش رفتم امروز برای اخرین قسمت که میخوام ببینم خیلی اذیت میکنه .  علی ای حال شما میفرمایید چه بکنم مهندس ؟!؟!

بنده راه حلی ندارم ?

نقل قول از فاطمه شرقی در 01/10/1399, 5:47 ب.ظ
نقل قول از نبی سروی در 01/10/1399, 5:44 ب.ظ

سلام خانوم شرقی عزیز ?

ریستارت کنین و تست مجدد 

مجددا سلام جناب سروی  ، همین الان که دارم این کامنت رو مینویسم ریستارت مجددا شده و امتحان مجدد کردم  اما باز هم مشکل داره . بابت ابتدای کمپ دیدن هم  ، تحویل داشتیم و من از دیروز شروع کردم و عالی پیش رفتم امروز برای اخرین قسمت که میخوام ببینم خیلی اذیت میکنه .  علی ای حال شما میفرمایید چه بکنم مهندس ؟!؟!

سلام

یه عکس از خطایی که میده بفرستید

در همون پیام خطا، آذرس فایلی که باهاش مشکل داره رو می نویسه.
مثلاً موس من یه قابلیت های اضافه ای داشت که لایسنس باهاش مشکل داشت، منم رفتم همون فایل رو پاک کردم و درست شد.

نقل قول از نبی سروی در 01/10/1399, 5:49 ب.ظ

بنده راه حلی ندارم ?

خیلی ممنون جناب مهندس  . اینم تمرین فصل 5 بنده . ممنونم 🙂

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

سلام خانوم شرقی? 

چون پرسپکتیو هست کار برچسب B میخوره . 

استخون بندی ایده عالی هست ولی به قدر شلخته و بی دقت انجام دادین که دلسرد شدم ازتون 

به هر صورت تا فردا شب وقت دارین اصلاح و ارتقا بدین 

این اثر به دلایل کیفی صعود مشروط میشه 

به دلایل خط قرمزی کلا مردود میشه 

(البته فعلا )  

در مورد نقاط ضعف سوالی نکنین - ناگفته پیداست تا اینجا 

سری بعدی کار رو فرستادین حتما سورس هایی که ترکیب شده رو هم ارسال کنین 

نقل قول از نبی سروی در 01/10/1399, 9:09 ب.ظ

سلام خانوم شرقی? 

چون پرسپکتیو هست کار برچسب B میخوره . 

استخون بندی ایده عالی هست ولی به قدر شلخته و بی دقت انجام دادین که دلسرد شدم ازتون 

به هر صورت تا فردا شب وقت دارین اصلاح و ارتقا بدین 

این اثر به دلایل کیفی صعود مشروط میشه 

به دلایل خط قرمزی کلا مردود میشه 

(البته فعلا )  

در مورد نقاط ضعف سوالی نکنین - ناگفته پیداست تا اینجا 

ممنون جناب مهندس دارم اتود دومی هم میزنم حتما بهتر شده میفرستم خدمتتون فقط یه سوال میمونه . من کار ساید دوستان رو هم دیدم . اکثریت از پرسپکتیو استفاده کردن حالا یا دو نقطه یا تک نقطه . متوجه منظورتون نشدم که چرا فرمودید این اشکاله .  بابت بی نظمی و تشویش هم عذر خواهم اما واقعا ویدیو ها ذهنمو بهم ریخت و اینکه نتونستم ببینمشون . 

ایده و تصویر کاملا اوکی هست 

چیز های دیگه مشکل داره 

کانسپت رو عوض نکنین چون عالی هست و پرسپکتیوش هم عالی مچ شده  فقط اصلاح ش کنین و کادر رو مستطیل عمودی کنین 

نقل قول از نبی سروی در 01/10/1399, 9:35 ب.ظ

ایده و تصویر کاملا اوکی هست 

چیز های دیگه مشکل داره 

کانسپت رو عوض نکنین چون عالی هست و پرسپکتیوش هم عالی مچ شده  فقط اصلاح ش کنین و کادر رو مستطیل عمودی کنین 

چشم استاد بله سناریو و ایدشو از دیروز در موردش فکر کردم و مدارکشو جمع کردم ولی بابت مچ کردنشون و بی دقتی هایی که فرمودید ، ناشی از عدم تمرکز بابت ویدیو هاست استاد . من واقعا نگرانشونم که نمیتونم ببینمشون و میترسم برای فصلو بعدی هم این اتفاق تکرار بشه . ولی بازم اتود اول رو اصلاح میکنم و براتون میفرستم .

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???