⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: دانلودهای کمپآپ فوتوآرکفصل هشتم

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

فصل هشتم

نقل قول از نبی سروی در 08/11/1399, 0:16 ق.ظ

سلام ? 

متاسفانه پارت اول به جمعه نمی رسه و فشار آوردن باعث میشه اونی که میخوام نشه . با عرض پوزش به جمعه هفته ی بعد موکولش کنیم تا بنده با فراغ خاطربیشتری مشغولش بشم .

ممنون از صبوری تون.?

ممنون از شما و زحماتتون???

?

سلام
استاد میگم بعد 20 ام باشه هم بد نیستا
ما تحویل پروژه مون 20 عه?

فعلا که متاسفانه متاسفانه متاسفانه بنده اسیر تیر غیب هستم ?

نقل قول از نبی سروی در 14/11/1399, 10:22 ب.ظ

سلام جناب سروی ،روزبخیر.ان شاءالله که هرچی هست خیر باشه.کمکی از ما برمیاد؟

نقل قول از عاطفه زارع زادگان در 15/11/1399, 11:37 ق.ظ

بله حتما 
اثری که برای شیت بندی فصل هفتم ارائه دادین برای خودتون بود ؟ منظورم مدل خود برج هست . 

نقل قول از نبی سروی در 16/11/1399, 1:51 ب.ظ
نقل قول از عاطفه زارع زادگان در 15/11/1399, 11:37 ق.ظ

بله حتما 
اثری که برای شیت بندی فصل هفتم ارائه دادین برای خودتون بود ؟ منظورم مدل خود برج هست . 

سلام عصرتون بخیر،اگه منظورتون فصل شیت بندی فصل شش هست بله کار ترم ۸ ام بود.

بله منظورم همون فصل بود . 

اصلی ترین مشکلی که توی  کامپوزیت و چسبوندن اون برج به شهر داشتین چی بود ؟ 

با رندر ش کار کار کردین یا اکسپورت اسکچاپی؟

نقل قول از نبی سروی در 16/11/1399, 8:28 ب.ظ

بله منظورم همون فصل بود . 

اصلی ترین مشکلی که توی  کامپوزیت و چسبوندن اون برج به شهر داشتین چی بود ؟ 

با رندر ش کار کار کردین یا اکسپورت اسکچاپی؟

کاش میشد ویس گذاشت چون مشکل زیاد دارم ، ولی مرسی که پرسیدین سوال خوبیه.?

واقعیت امر و بخوام بگم من خیلی اموزش تو یوتیوب دیدم که چطوری بتونم به صورت ریلیستیک یه ویژوالیزیشن خوب پیداده کنم و دور و اطراف و خیابون بچینم.حتی کلی از وقتم به پیدا کردن زاویه مناسب رندر از برجم ختم شد.اما در نهایت نمیدونم چرا نتونستم با رندر، زاویه مناسب و پیدا کنم پس اکسپورت اسکچاپی گرفتم و چون وقت کم بود تصمیم گرفتم بیارمش سریع تو فتوشاپ و تمام سعی و تلاشمو اونجا دیگه بذارم.تو یوتیوب اموزش هایی با عنوان architectural visualization چندتا دیدم و حس کردم میتونم از پسش بربیام ولی باز به خاطر عدم تسلط به پرکردن فضا و همچنین سورس های مناسب برای پر کردن فضا مثل خیابون،ساختمان های اطراف،جاده و درخت و ادم ها و اون افق دور دست که هرکدوم تو زوایای مختلف تو اینترنت وجود داشتن و نیازه برای کامپوزیت رو نتونستم تو اون وقت کم پیدا کنم. در کل حس میکنم این قضیه به اموزش و به خصوص تمرین خیلی زیادی نیاز داره که کماکان منتظر اموزش های این قسمت به استادی شما هستم.

(جا داره بگم به شدت احساس نیاز شدیدی به پکیج مگاتور پیدا کردم?).

پس تنها کاری که تو وقت کم به ذهنم رسید این بود که یه عکس  اماده پیدا کنم و برجمو توی اون عکس به جای اونیکی برج بشونم.البته عکس قبل و بعد رو گذاشتم همون اول تو قسمت پورتال خودم میتونید برید ملاحظه کنید.خب پیشرفت خوبی برد،و زمان برد ولی خواسته قلبیم درنهایت براورده نشد از دوتا چیز:۱ اینکه تو همین عکس نهایی که اماده کردم برای شیتم ، برج خودمو نتونستم به ریل بودن محیط اطرافش برسونم.تلاشمو کردم ولی خب این یکی از مواردی بود که حتما دوست داشتم ازتون بپرسم که تو این موارد کامپوزیت ها (به غیر از نور و رنگ) راه دیگه ای برای ریل کردن و نزدیک کردن کیفیت اون برج به کیفیت فضای اطرافش وجود داره؟که دیگه فصل های بعد اومدن و منم سوالمو نگه داشتم برای فصل به خصوصش.

۲ اینکه نتونستم یه کامپوزیت از صفر تا صد انجام بدم.یعنی تمام موارد و به صورت جز جز وارد کنم و فضا رو بسازم.نمیدونم مشکل چیه اموزش ها رو که تو یوتیوب میبینم به نظر خیلی ساده و روان میادا،حتی دستوراتشم میفهمم.ولی من تاحالا نتونستم کامپوزیت از صفر تا صد دربیارم .منظورم کامپوزیت از حجم اصلیه،درواقع رندر اصلی که میذاریم تو نقطه اصلی شیت،حالا چه حالت رئال چه حالت فانتزی و گرافیکی.ولی فکر کنم مشکل اکثر ما بچه ها همون کامپوزیت رئال باشه.

درنهایت امیدوارم چیزیو از قلم ننداخته باشم.

بسیار ممنون از پاسخ دقیق شما ???

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???