⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺محمد هادی هاشمی

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

محمد هادی هاشمی

نقل قول از Hadi در 27/08/1399, 12:10 ب.ظ
نقل قول از نبی سروی در 27/08/1399, 10:56 ق.ظ

سلام جناب هاشمی خسته نباشین? 

ترکیب خیلی خوبی شده . کیفیت تصویر ساختمون کاملا اوکی هست ولی کیفیت تصویر خود معمار کوچیکه و باید بازنگری کنین. ?

خدمت شما. یه تصویر با کیفیت تر پیدا کردم و اصلاح کردم . الان خوبه؟ 

عالی شد جناب هاشمی خسته نباشین واقعا?

نقل قول از نبی سروی در 27/08/1399, 9:53 ب.ظ

عالی شد جناب هاشمی خسته نباشین واقعا?

نظر لطف شماست. ممنونم. امیدوارم آخر این کمپآپ ترس من فتوشاپ کامل برطرف بشه.

ممنون از شما که این همه زحمت میکشین.

حیوون مطیع و قدرتمندی ! 

دقیقا مثل سگ آلابای?

نقل قول از نبی سروی در 28/08/1399, 0:27 ق.ظ

حیوون مطیع و قدرتمندی ! 

دقیقا مثل سگ آلابای?

هنوز به شوخیاتون عادت نکردم. فحش که ندادی... خخخخخخخخخخخخ

???

مثال مقایسه قدرت و فرمانپزیری فتوشاپ بود با یکی از نژاد های سگ که همین ویژگی رو دارن . 

کاملاً موافقم. سگ آلابای رو هم دیدم. عجب چیز خوفی بود.

این ویژگی رو راینو هم داره. آدم عاشق این نرم افزارا میشه بس که قدرت و انعطاف بالایی دارن.

???

سلام مهندس جان. وقتت بخیر. خسته نباشین. من یکی از کارامو انتخاب کردم برای ورکشاپ دوم. کار بزرگی نیست. به این خاطر که آب، چمن، سنگ و ساختمان داشت انتخاب کردم که تنوع متریال حفظ بشه. قبلش رو ارسال میکنم که بعداً بعدش رو هم ارسال کنم. (از اون ایموجی های خنده)

راستی چجوری تو کامنت اینجا میشه ایموجی گذاشت؟

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

خدمت شما. از تمام آموزش های این ورکشاپ استفاده کردم. حتی بیشتر. ببخشید بیش از حد سرم شلوغ بود وگرنه کار بهتری آماده میکردم.

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???