⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺محمد هادی هاشمی

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

محمد هادی هاشمی

اگه فکر میکنین مناسب نیست بفرمایین که یه کار بهتر انجام بدم. 

اتفاقا کار خوبی هست جناب هاشمی ? 

فقط 3 نکته برای تایید شدن : 

رنگ گذر یا پیاده رو رو با سقف پروژه یکی نکنین که تفکیک بشن . حس میکنم رنگ قهوه ای زنده یا متریالی مثل چوب ترمه جالب ش کنه . 

اون لکه هایی که توی لنداسکیپ هست رو  دور تا دور بعضی بخش هاش رو براش درخت بزنین یخورده جذاب تر بشه . 

آب یه مقدار یک دست شده . یه تغییر تکسچر یا لکه ی رنگی توش به وجود بیارین. 

نقل قول از نبی سروی در 29/08/1399, 7:50 ب.ظ

رنگ گذر یا پیاده رو رو با سقف پروژه یکی نکنین که تفکیک بشن . حس میکنم رنگ قهوه ای زنده یا متریالی مثل چوب ترمه جالب ش کنه . 

اون لکه هایی که توی لنداسکیپ هست رو  دور تا دور بعضی بخش هاش رو براش درخت بزنین یخورده جذاب تر بشه . 

مهندس جان خدمت شما. راستش دیگه از حال دارم میرم. از صبح بدون صبحونه و ناهار دفترم مشغول کار و آموزش. دیگه امروز بهتر از این نمیتونستم کار کنم. اگه اوکی نبود فردا تو خونه میتونم روش کار کنم.

خلاصه مهندس ما رو دور ننداز... خخخخخخخخخ

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.
نقل قول از نبی سروی در 29/08/1399, 7:50 ب.ظ

یواش یواش داره ترسم از فتوشاپ میریزه. واقعاً آموزش شما عالیه. دقیقاً همونطور که نیاز به یادگیری هست آموزش میدین. اگه آموزش راینو و گرسهاپر داشتین رو هوا میزدم.

آهان خیلی بهتر شد خسته نباشین . 

فقط چرا درخت ها رو ریختین توی دریا??? دریا رو با براش های آبرنگی و کثیف یخورده پر رنگ کم رنگ کنین بعضی جاهاش رو . نه که درخت بکارین توش با براش? 

لطف شماست بیشتر ؛ واقعیت ش عاشق راینو ام ولی هیچ وقت نشد برم سراغش و میدونم تا آخر عمر روی دلم میمونه? 

نقل قول از نبی سروی در 29/08/1399, 10:17 ب.ظ

آهان خیلی بهتر شد خسته نباشین . 

فقط چرا درخت ها رو ریختین توی دریا??? دریا رو با براش های آبرنگی و کثیف یخورده پر رنگ کم رنگ کنین بعضی جاهاش رو . نه که درخت بکارین توش با براش? 

لطف شماست بیشتر ؛ واقعیت ش عاشق راینو ام ولی هیچ وقت نشد برم سراغش و میدونم تا آخر عمر روی دلم میمونه? 

فکر میکردم قشنگ تر بشه. جهت حفظ محیط زیست طرح کاشت درخت داریم.خخخ

دیگه مهم تکنیکه دیگه، حالا این دفعه رو به بزرگیه خودتون ببخشید.

چون الان دیگه سیستمم دفتره. فردا هم مجتمع بسته است نمیتونم برم دفتر.

اگه قبوله که هیچ اگه قبول نیست فردا باید تو خونه از صفر شروع کنم.

ولی خداییش راینو رو شروع کن. نمیدونی چه دنیای عجیبیه. فوق لذت بخشه. شک نکن کلا یه دنیای دیگه ایه.

قطعا دنیای دیگه ای هست نربز . ولی انسان زیاد عمر نمیکنه? 

در حد تایید این مرحله کار کاملا اوکی هست ولی اون درخت ها و ایده ی درخت کاری در دریا باعث میشن کار توی همین فروم بمونه ?

نقل قول از نبی سروی در 29/08/1399, 10:41 ب.ظ

در حد تایید این مرحله کار کاملا اوکی هست ولی اون درخت ها و ایده ی درخت کاری در دریا باعث میشن کار توی همین فروم بمونه ?

آره موافقم.

مهم نیست من هدفم فقط یادگیریه. شما تأیید کنی کافیه. من برنامه ام مهاجرته برای این هدف هم باید یک سال و نیم فقط آموزش ببینم. اصلا دنبال خودنمایی نیستم.

بازم ممنون. ورکشاپ بعدی سعی میکنم بهتر انجام بدم، البته اگه این زبان آلمانی و آموزشهای دیگه و کارفرماها بزارن.

بازم ممنونم.

نقل قول از Hadi در 29/08/1399, 11:08 ب.ظ

آره موافقم.

مهم نیست من هدفم فقط یادگیریه. شما تأیید کنی کافیه. من برنامه ام مهاجرته برای این هدف هم باید یک سال و نیم فقط آموزش ببینم. اصلا دنبال خودنمایی نیستم.

بازم ممنون. ورکشاپ بعدی سعی میکنم بهتر انجام بدم، البته اگه این زبان آلمانی و آموزشهای دیگه و کارفرماها بزارن.

بازم ممنونم.

Hallo, viel Glück واقعا چه زبان خفن باحال و سختی هستش این آلمانی ?

نقل قول از اشکان درویش در 29/08/1399, 11:28 ب.ظ
نقل قول از Hadi در 29/08/1399, 11:08 ب.ظ

آره موافقم.

بازم ممنونم.

Hallo, viel Glück واقعا چه زبان خفن باحال و سختی هستش این آلمانی ?

Vielen Dank. Dir auch viel Glück.

سخت هست ولی خیلی جذابه. 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???