⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺محمد هادی هاشمی

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

محمد هادی هاشمی

زیر دیپلم لطفا ! ?

مهندس سلام مجدد. وقت بخیر. اول از همه ممنون بابت زحماتی که میکشین تا اینجا خیلی خیلی عالی بود.

یه سوالی دارم. من میخوام از فرمم یه فیلتر فتوکپی بگیرم ولی وقتی فیلتر رو بهش میدم خروجی رنگی میده و خط بهم نمیده. کجا رو اشتباه میکنم؟

نقل قول از Hadi در 08/09/1399, 3:45 ب.ظ

مهندس سلام مجدد. وقت بخیر. اول از همه ممنون بابت زحماتی که میکشین تا اینجا خیلی خیلی عالی بود.

یه سوالی دارم. من میخوام از فرمم یه فیلتر فتوکپی بگیرم ولی وقتی فیلتر رو بهش میدم خروجی رنگی میده و خط بهم نمیده. کجا رو اشتباه میکنم؟

متوجه شدم مشکلم کجاست. 

در آموزش ها اشاره شده بود?

نقل قول از نبی سروی در 08/09/1399, 6:15 ب.ظ

در آموزش ها اشاره شده بود?

تو آموزش یه اشاره رونالدینیویی شده بود?.

قبلش فهمیدم مشکل چیه و بعدش تو آموزش هم دوباره دیدم.

مهندس جان روم به دیوار من امروز کشتم خودمو وسط کلی گرفتاری خانوادگی و کاری تونستم یکی از کارهای خودم رو اعمال قانون ورکشاپ سوم کنم. امیدوارم بپسندی. به شدت زحمت کشیدم روی کار.

اگه ایراد داره بگین تا فردا اصلاح کنم ولی خواهش حذف نکنید.

این اصل کاره ?

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.
نقل قول از Hadi در 08/09/1399, 8:34 ب.ظ

مهندس جان روم به دیوار من امروز کشتم خودمو وسط کلی گرفتاری خانوادگی و کاری تونستم یکی از کارهای خودم رو اعمال قانون ورکشاپ سوم کنم. امیدوارم بپسندی. به شدت زحمت کشیدم روی کار.

اگه ایراد داره بگین تا فردا اصلاح کنم ولی خواهش حذف نکنید.

این اصل کاره ?

کار پست پرو شده حجمش زیاده. قبول نمیکنه. برسم خونه یه سیو دیگه میگیرم ارسال میکنم.

مهندس جان خدمت شما. اگه کم و کسری داره یه تخفیف بدین انصافاً. خیلی خیلی سرم شلوغه.

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

من این کار رو بدون رفرنس انجام دادم. با توجه به وضعیت موجود ادیت زدم.

نقل قول از Hadi در 08/09/1399, 9:19 ب.ظ

مهندس جان خدمت شما. اگه کم و کسری داره یه تخفیف بدین انصافاً. خیلی خیلی سرم شلوغه.

مهندس سروی عزیز چیشد؟ کار من قابل نبود؟??????

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???