⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺مهران قنبرزاده

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

مهران قنبرزاده

با درود فراوان و یه خسته نباشید مشتی به جناب سروی مشتی.مهندس خیلی وقته نیستیم فکر نکن از یاد بردیم شمارو 

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

سلام جناب قنبرزاده عزیز ?

به کمپآپ فوتوآرک خوش اومدین - از دل برود هر آنکه از دیده برفت ???

سلام مهندس.گفتم چه کاریه وقتی معمارای تاپ ایرانی داریم بریم سراغ معمارای بلاد کفر 

پروفسور فرشید موسوی هستن.البته ایشون خانوم هستن

فایل های آپلود شده:

حجاب ش رو رعایت نکرده خوشم نیومد ??? 

مهران جان 2 تا نکته رو توجه داشته باش که اثر معمار نباید از صورت و بدن ش بیرون بزنه توی این فرم کارها 

و اینکه تصویر با سایز بزرگتر کار کن . سرچ کردن سورس با کیفیت از تمرین های این ورکشاپ هست . 

سلام مهندس.بچه ها بد دنبال معمارا هستن.تو گوگل تا نوشتم fa اولین چیزی که اورد famous architects بود.همشونم ماشالله بالای 90 سالشونه.قابل قبولند اینا؟

فایل های آپلود شده:

خسته نباشی مهران جان 

بهترشدن قطعا ولی هنوز به تایید نرسیدن☺ 

بعضی تاپیک های دیگه رو چک کن?

نقل قول از نبی سروی در 25/08/1399, 1:41 ب.ظ

خسته نباشی مهران جان 

بهترشدن قطعا ولی هنوز به تایید نرسیدن☺ 

بعضی تاپیک های دیگه رو چک کن?

سلام مهندس.من زیاد اهل تقلب کردن نیستم ?

یه مشکلی برام پیش اومده.قبلا تو فتوشاپ 2018 هم همین مشکل رو داشتم ولی یادم نمیاد چجوری حلش کرده بودم.وقتی تصویری رو میندازم داخل فتوشاپ رنگ سفید داخلش بصورت شیری نمایش داده میشه و بعضی از تصویرای رنگی هم بصورت سیاه وسفید نمایش داده میشن!

نمیدونم این بنده خدارو به این شکل دراوردم.احساس میکنم به شکل گورخر شده!?

فایل های آپلود شده:

واقعا شبیه گورخور شده ??? ولی قابل قوبل هست از نظر تکنیکی ?

اه بدون اینکه کاری روی تصویر انجام بدین اینطوری میشه به خاطر تغییر پروفایل رنگی فتوشاپ تون هست که باید روی sRGB بذارین ش. یه سرچ توی یوتیوب بکنین راحت حل میشه .

نقل قول از نبی سروی در 25/08/1399, 10:11 ب.ظ

واقعا شبیه گورخور شده ??? ولی قابل قوبل هست از نظر تکنیکی ?

اه بدون اینکه کاری روی تصویر انجام بدین اینطوری میشه به خاطر تغییر پروفایل رنگی فتوشاپ تون هست که باید روی sRGB بذارین ش. یه سرچ توی یوتیوب بکنین راحت حل میشه .

یعنی با 10 پاس کردم این واحدو؟ ?

11.5  ??? 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???