⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺مهران قنبرزاده

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

مهران قنبرزاده

دلیلشو بگین حداقل با سطح آ حذف نشم ?

نقل قول از مهران قنبرزاده در 08/09/1399, 11:16 ق.ظ

دلیلشو بگین حداقل با سطح آ حذف نشم ?

سلام.

من فکنم بخاطر خورشیدتون باشه... اول رنگش بعدم چون ابر خیلی روش انداختین انگار حس درخشندگی نداده به کارتون

به نظر من اگه میخواید تم رنگیتون حفظ بشه یا سفیدش کنید یا طوسی خیلی باز

من کارشمارو دیدم اینا به چشمم اومد امیدوارم کمکتون کنه.✌

ممنون.خیلی فرق کرد الان.البته به نظر من

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

سایز برادر سایز ! 

زبون م مو درآورد از بس گفتم سایز و شما گوش نکردی ! 

اول ساز رو ردیف کن بعد اگه تایمی بود کار رو ارتقا بدین که صعود کنین 

سلام مهندس.انگار خیلی خستت کردیم ازمون پری.نمیدونم اینجا به من درمورد سایز گفتین یا کلا گفتین.چون اینجا به من نگفتین فکر کنم با یکی دیگه اشتباه گرفتین منو.یاد اول دبستان افتادم تو صف بودیم رفتیم کلاس.پشت سرمون مدیر اومد گوشمو گرفت از زمین بلندم کرد ولم کرد یدونم سیلی گذاشت در گوشم.من نفهمیدم برا چی این کارو کردش.هشت سال بعد یدونه از هم کلاسیامو دیدم گفت اون روز من تو سالن دویدم مدیر منو با تو اشتباهی گرفت.خلاصه کتکی که اون باید میخورد رو من خوردم ??? البته شایدم کلی گفتین.شما مارو بزنی هم ما دوست داریم ? دیگه بضاعتمون در همین حده

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

??? 

نه جناب قنبر زاده به صورت کلی و چندین بار طی آموزشها گفته شده 

کار خوبی شده این اخری ولی نیاز به ویرایش داره که از زمان خارج هست . 

نتیجه در خوشبینانه ترین حالت‌اگه صعود مشروط هم نشه و بشه صعود نرمال باز هم گرهی از کار شما باز نمیشه چون فصل پیش صعود مشروط داشتین ??

بدرود با عشق ❤?

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???