⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخ⛺کمپآپ 99.5⛺: ⛺پایان ثبت نام؛کمپآپ شروع شد⛺مهران قنبرزاده

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

مهران قنبرزاده

نقل قول از نبی سروی در 25/08/1399, 10:26 ب.ظ

11.5  ??? 

تلاشمو بیشتر میکنم.دانشجوی شما باید بیست شه مثل خود شما ?

سلام مهندس.خوبین؟

به نظرتون تایم کلیپ ها کمتر باشه بهتر نیست؟مثلا قسمتی که 40 دیقس من شاید توی  2 ساعت ببینم.وقتی میبینی 40 دیقس ادم یکم کرک و پرش میریزه.نه اینکه اموزش با بیان شیرین شما کسل کننده باشه اما برا من حداقل خوشاینتره قسمتا 15-20 دیقه باشن.بینشون استراحت میکنم.

اگه راه داشته باشه تایم ها کاهش داده میشه و مطالب تقسیم میشه توی قسمت های کوچیکتر . ولی وقتی مطلب یکپارچه و منسجم هست  و طولانی میشه این امکا نیست?

نقل قول از مهران قنبرزاده در 26/08/1399, 9:33 ق.ظ
نقل قول از نبی سروی در 25/08/1399, 10:26 ب.ظ

11.5  ??? 

تلاشمو بیشتر میکنم.دانشجوی شما باید بیست شه مثل خود شما ?

??

مجددا سلام مهندس.

چرا گزینه ی smoothing برام فعال نمیشه؟

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

از قسمت براش ستینگ تیک اسموتینگ رو برداشتین . 

چیز مهمی نیست در کل در قسمت های بعدی در مورد براش ستینگ صحبت میکنیم. 

ممنون مهندس.عالیه این smoothing ?

عالی تر اینه که تا فردا باید کار تحویل بدین و هیچ چیز نفرستادین هنوز و حذف میشین ???

28 ساعت وقت دارم ?

??

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???