⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخپشتیبانی تیا رندر VIP: 🌹لطفا موضع جدید ایجاد نکنید ؛ این تاپیک صرفا برای استفاده از تجربیات کاربران Thea Render ؛ پابلیک شده است.🌹میثم کوهی

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

میثم کوهی

سلام جناب سروی

وقت بخیر

من امروز به یه مشکلی خوردم که اصلا متوجه نمیشم دلیلشو

ببینید صحنه ای که میخوام رندر بگیرم تو اسکچاپ و صحنه ای که تیا نمایش میده

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

سلام میثم جان 

احتمال زیاد توی تنظیمات کمرا تیا رندرت تیک z cliping camara خورده و داره برای شما سکشن میزنه به این دلیل . 

سلام استاد

z cliping  رو چک کردم فعال نبود?

یه وقت هایی اشتباهی تنظیمات رو روی دوربین ذخیره کردین و حواستون نبوده 

به عبارت دیگه یه دوربین جدید بسازین و تنظیمات ش رو نرمال بذارین - فیلد آف ویو و زد کلیپینگش رو چک کنین اوکی باشن و بعد رندر بگیرین از اون زاویه جدید . 

سلام خیلی ممنون درست شد?

به سلامتی ?

سلام خداقوت

ببخشید من تری مکس 2020 دارم و توی نصب پلاگین تیا انتخابش هم میکنم ولی نصب نمیشه

برای انتقال مکس به اسکچاپ??

سلام عزیز 

تیا تری دی مکس اگه اشتباه نکنم تا ورژن 2017 اسکچآپ توسعه داده شده و روی ورژن های بالاتر نصب نمیشه 

آهان ممنون مرسی

سلام استاد

این چه مشکل عجیبیه برا من پیش اومد؟

کف رو نگاه کنید از دو زاویه یه بار با AO  یه بار با mc  

تکسچر هم عوض کردم 

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???