⚠️🔍 هاست دانلود ما دچار اختلال موقتی شده و در حال حل این مشکل هستیم , با تشکر از شکیبایی شما ⚠️🔍

موقعیت در انجمن
آدرس در انجمن - شما اینجا هستید:پرسش و پاسخپشتیبانی تیا رندر VIP: 🌹لطفا موضع جدید ایجاد نکنید ؛ این تاپیک صرفا برای استفاده از تجربیات کاربران Thea Render ؛ پابلیک شده است.🌹میثم کوهی

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???

Please or عضویت to create posts and topics.

میثم کوهی

خیر عزیز ارتباطی به ضعیفی یا قوی بودن سیستم نداره . 

یا شما یک صفحه ی هاید شده توی اون ارتفاع از کارتون دارین 

یا باگ انجین هست 

همون باگ هستش 

چون تو صحنه های مختلف هستش

بعد انجینو که عوض کنم این سیاهی دیگه نیست کلا با پرستو اینجوری میشه

راه حلی داره ؟

باگ هیچ وقت به این وضوح توی صحنه هایمختلف تکرار نمیشه . 

اگه جای دیگه ای هم این مشکل پیش اومده دلیل دیگ های داره و نمیتونه باگ انجین باشه . 

صحنه رو ساده و آپلود کنین بررسی کنم . 

سلام استاد

صبحتون بخیر

درست شد

یه سوال

من هنوز در مورد محدودید تعداد سمپل به پیکسل نمدونم باید روی چه عددی تنظیم کنم که بعد از اینکه دینویز میشه خراب نشه

یه موقعی بوده که دینویز شده بعد جزئیات مدلسازی رو خراب کرده

تعدادشم که خیلی بالا باشه که زمانش طولانی میشه

قطعا زمان رندر انجین های آفلاین طولانی هست عزیز . 

همون طور که میدونین فقط تجربه میتونه بگه چه میزان سمپلی برای یک صحنه کافی هست و چه میزان نویزی برای یک صحنه غیر عادی هست و مشکلی داره که باید حل بشه .

سلام استاد 

خوب هستین؟

ببخشید حجم فایل خارج از صحنه رندر روی سرعت رندر تاثیر میزاره؟؟

یا اینکه مثلا حجمی که در زاویه صحنه قرار نداره حذف بشه و یا لایه اش بسته بشه سرعت رندر بیشتر میشه؟؟

سلام عزیز ? 

توضیح فنی این مسئله زیاده هست به صورت خلاصه میتونم بگم حتما بقیه محیط رو که در رندر دیده نمیشن رو لایه بندی و هاید کنین . 

???​""تاپیکهای رفع اشکال VIP (پشتیبانی پکیج ها) مخفی هست ؛ در صورتی که در وبسایت قبلی پکیجی تهیه کرده بودین برای هماهنگی و ورود به تاپیک VIP مد نظر با پشتیبانی هماهنگ کنید (09351187645) ""???